b_Newsانتظارم از تیم پیکان در نیم فصل دوم بیشتر بود

جلالی: سه امتیاز استقلال خوزستان نقش تعیین کننده برای ما در جدول دارد

تاریخ: 1395/11/25
زمان: 15: 02
نوع: خبر
سرمربی تیم پیکان گفت: برد مقابل استقلال خوزستان برای پیکان در جدول نقش تعیین کننده ای دارد.

به گزارش سایت روزنامه گل، مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان گفت: این مسابقه برای ما خیلی اهمیت دارد، چون نتیجه این بازی در جدول برای ما تعیین‌کننده است. البته زمان برگزاری بازی‌ها به یکدیگر نزدیک شده و فرصت تمرین را از ما گرفته است.
وی در ادامه افزود: برای دیدار فردا بازیکن محروم نداریم، اما شهریار مقانلو به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم‌مان نخواهد بود، اما تلاش می‌کنیم از دیگر بازیکنان‌مان به بهترین شکل ممکن استفاده کرده و سه امتیاز دیدار مقابل استقلال خوزستان را کسب کنیم.
سرمربی تیم فوتبال پیکان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه تیمش در نیم‌فصل نخست عملکرد بهتری داشت اما در نیم‌فصل دوم نتوانست این روند را حفظ کند، گفت: این موضوع دلایل زیادی دارد. ما انتظار داشتیم که در نیم‌فصل دوم نسبت به ابتدای فصل امتیازات بیشتری بگیریم، چون بازی‌های‌مان بیشتر در تهران بود. ما از لحاظ کیفی به طور آشکار بهتر شدیم، اما متأسفانه نتایج‌مان تغییر زیادی نکرده است که این موضوع باعث نگرانی ما می‌شود، ولی در هر صورت هفته‌هایی در پیش داریم که می‌توانیم از آنها امتیاز بگیریم.
وی ادامه داد: ما در حوزه فنی مشکلاتی داریم اما بازیکنان‌مان بسیار مستعد و خوب هستند، شاید نیاز است که آنها کمی ذهن قوی‌تری داشته باشند تا پیکان بتواند نتایج خوبی بگیرد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.