رییس هیات خراسان رضوی: در گلف هزینه شود، آینده خوبی دارد

تاریخ: 1397/07/11
زمان: 10: 30
نوع: گفتگو
فریدون جواهری رییس هیات گلف استان خراسان رضوی در آستانه انتخابات فدراسیون، کمبود هزینه را مهم‌ترین مشکل این ورزش در سال‌های اخیر دانست.

فریدون جواهری رییس هیات گلف استان خراسان رضوی در آستانه انتخابات فدراسیون گلف، کمبود هزینه را مهم‌ترین مشکل این ورزش در سال‌های اخیر دانست. او به «گل» گفت:«گلف در کشور ما ورزش ناشناخته‌ای است. اما در عین حال یک ورزش فوق‌العاده خانوادگی و زیباست. متاسفانه آنچنان که باید و شاید به گلف توجه نمی‌شود. در همین مشهد خودمان ما 18 ایستگاه گلف درست کرده‌ایم و مردم هم دارند استفاده می‌کنند. اداره کل استان سه زمین هم به ما داده اما ما نتوانستیم این زمین‌ها را راه بیندازیم چون انجام این کار هزینه زیادی دارد. اگر در گلف هزینه شود، اسپانسر بیاید صددرصد جایگاه خیلی خوبی پیدا خواهد کرد. علاوه بر آن ما می‌توانیم از گلف در بحث آموزشی هم استفاده کنیم. جاهایی مثل آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها و حتی برای خانواده‌ها.»

او با این حال به آینده گلف امیدوار است:«همه چیز به مدیریت رییس آینده بستگی دارد. به طور کلی من با چند تا از‌ آقایان که صحبت می‌کردم شخصیت‌های بالایی هستنند. من فکر می‌کنم اگر خدا بخواهد آینده گلف خوب خواهد بود.»

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.