b_Newsحواشی اختصاصی «گل» از جاکارتا

کشتی، شلوغ ترین سالن

تاریخ: 1397/05/30
زمان: 12: 27
نوع: گزارش
همانطور که پیش‌بینی می‌شد مسابقات کشتی یکی از شلوغ‌ترین رقابت‌های بازی‌های آسیایی بود.

_همانطور که پیش‌بینی می‌شد مسابقات کشتی یکی از شلوغ‌ترین رقابت‌های بازی‌های آسیایی بود. هیجان تماشاگران کشتی که با تمام توان کشتی‌گیرشان را تشویق می‌کردند، از بیرون سالن به خوبی حس می‌شد و صدای تماشگران توجه همه را به سمت سالن کشتی جلب کرده بود.

 

_در سالن کشتی چند تماشاگر ایرانی در ردیف اول نشسته بودند و بی‌وقفه هر کدام از آزادکاران که روی تشک می‌رفتند را تشویق می‌کردند. آنها از اروپا و حتی امریکا به جاکارتا آمده بودند.

 

_در مسابقه رضا اطری و حریف کره‌ای‌اش، هواداران کره‌ جنوبی که تعدادشان از ایرانی‌ها بسیار بیشتر بود، صدای غالب ورزشگاه بودند. اما وقتی اطری ناگهان بازی که عقب بود را با برد عوض کرد و برنزی شد، شاهد انفجار سالن با صدای ایرانی‌ها بودیم. به نظر می‌رسد کره‌ای‌ها در آن لحظه حتی به سختی نفس می‌کشیدند.

 

_سیدرضا صالحی‌امیری، بهرام افشارزاده، نصرا... سجادی، ژاله فرامرزیان، محمدشروین اسبقیان،  سفیر ایران در اندونزی، محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون، پیمان فخری، فضل‌ا... باقرزاده و برخی از ورزشکاران به سالن کشتی رفته بودند تا از شاگردان رسول خادم حمایت کنند.

 

_ هر روز که از مسابقات می‌گذرد تدابیر امنیتی هم رنگ بیشتری می‌گیرد. عبور از گیت‌ها هنگام ورود به سالن‌ها با سخت گیری زیادی همراه است اما هنوز انتقاد به سطح امنیت بازی ها پابرجاست.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.