b_Newsباختین که باختین... فدای سرتون

پروین: باید با قهرمانی جبران کنین

b_News قبلا گفتم و بازم می‌گم، داستان آسیا با این بازی‌ها فرق می‌کنه
تاریخ: 1395/11/26
زمان: 08: 43
نوع: خبر
علی پروین از شکست سرخ‌ها حسابی دلخور است.

سیداحسان هاشمی / علی پروین از شکست سرخ‌ها حسابی دلخور است... سلطان سرخ‌ها که حتما به استادیوم نیز دعوت شده بود به خاطر سرما و شلوغی سکوها به استادیوم نرفت تا به قول خودش شانس آورده باشد!
کاپیتان و سرمربی سابق تیم پرسپولیس که به‌خاطر ماجرای پرسپولیس صدایش در نمی‌آید در مورد داربی هشتاد و چهارم چنین می‌گوید: «خیلی حیف شد همه فکر می‌کردن که پرسپولیس چند تا می‌زنه... وقتی گل اول رو در دقیقه پنج زدن خیلی‌ها دنبال سه، چهار تا بودن ولی یکهو تیم خراب شد.»
سلطان معتقد است که پرسپولیس کپ کرده بود و این را در جمع دوستانش می‌گوید: «پرسپولیس گل رو که زد رفت دنبال چیزهای دیگه. همه فکرشون این بود که خوشگل بازی کنن و اینجوری گل بزنن ولی استقلال خوب خودش رو جمع و جور کرد و دیدین که چطور یقه پرسپولیس رو گرفت! به نظر من پرسپولیس کپ کرده بود... نمی‌دونستن چی کار کنن... یه جوری بودن بچه‌ها... نمی‌دونم چی شده بود و چی سرشون اومده بود.»
سلطان که در داربی‌های زیادی حضور داشته در مورد شرایط این بازی‌ها هم صحبت‌های جالبی می‌کند: «بحث این بازی با بقیه بازی‌ها خیلی فرق می‌کنه... نقل این حرفا نیست که کدوم تیم ضعیف‌تر و کدوم تیم قوی‌تر... توی داربی هر تیمی بجنبه و زرنگ باشه می‌بره. به خاطر همینه که کسی نمی‌تونه داربی رو پیش‌بینی کنه و اینجور اتفاق‌ها می‌افته.»
نرفتن سلطان به استادیوم هم سوژه دیگری است که در موردش صحبت می‌شود: «ما که از روز اول تشویق کردیم. از روز اول از تیم حمایت کردیم... ولی همون بهتر که نریم.. از یه طرف سرد و شلوغ بود و از طرف دیگه هم که... هیچی!»
پیام سلطان برای پرسپولیسی‌ها قابل توجه است. علی پروین که به‌خوبی شرایط پرسپولیسی‌ها را درک می‌کند می‌کوشد تا به نحوی به آنها روحیه بدهد: «باختن که باختن... فدای سرشون... از اینجور اتفاق‌ها توی فوتبال زیاد می‌افته. این تیم باید بره واسه قهرمانی... باید بره تا همه‌چیز رو جبران کنه. این درست که داربی همیشه برای هوادارها مهم بوده ولی حالا که این جوری شده چیکار باید کرد؟! بچه‌ها  باید دنبال قهرمانی باشن... تنها چیزی که جواب می‌ده همینه! فقط با قهرمانی می‌شه دل هوادارها رو دوباره به دست آورد.»
سرمربی سابق تیم‌ملی فوتبال کشورمان از حالا در مورد بازی‌های آسیا به برانکو هشدار می‌دهد: «من از اول هم توی کار برانکو و مربی‌های پرسپولیس دخالت نکردم و نخواستم که حرفی بزنم. همیشه فقط حمایت کردم. پشت تیم وایستادم. الان هم نمی‌خوام که حرفی بزنم چون برانکو سرمربی پرسپولیسه و بهتر از هر کسی تیمش رو می‌شناسه ولی با توجه به این بازی و اینکه کسی نبود تا جای کمال کامیابی‌نیا رو پر کنه، بازم به برانکو و مربیان پرسپولیس در مورد بازی‌های آسیایی هشدار می‌دم و می‌گم که حواس‌شون به همه‌چی باشه و بدونن که اینجور اشتباهات رو توی اون بازی‌ها انجام ندن. به نظر من پرسپولیس باید از این بازی درس بگیره و یادش نره که ممکنه توی آسیا هم چنین اتفاق‌‌هایی بیفته.»
تبریک سلطان سرخ‌ها به آبی‌ها هم شنیدنی است: «مبارکشون باشه... اونا هم زحمت کشیدن... نوش‌جونشون... ایشاءا... که استقلال هم جون بگیره... به استقلالی‌ها تبریک می‌گم و ایشاءا... که توی آسیا هم موفق باشن.»

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.