b_Newsنقدی بر آرای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال

تفاوت‌های شهرام و معروف

تاریخ: 1397/08/30
زمان: 12: 52
نوع: گزارش
دوشنبه کمیته انضباطی والیبال شهرام محموی بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه خاتم اردکان را به یک جلسه محرومیت تعلیقی و ۱۵ میلیون تومان جزای نقدی محروم کرد.

فرزاد کفیلی/ دوشنبه کمیته انضباطی والیبال شهرام محموی بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه خاتم اردکان را به یک جلسه محرومیت تعلیقی و ۱۵ میلیون تومان جزای نقدی محروم کرد؛ محمودی در مصاحبه‌ای با صدا و سیما از نحوه برگزاری لیگ و نبود ویدیو چک با کیفیت، انتقاد کرده بود و از این‌که به نظرات باشگاه‌ها توجه نمی‌شود و لیگ را با ۱۳ تیم برگزار می‌کنند اعتراض کرده بود.

کمیته انضباطی هم کمی بعد ۱۵ میلیون تومان نقد او را جریمه کرد و مثل بسیاری از احکام دیگر، محرومیت محمودی را تعلیق کرد تا اهمیت پول باد آورده برای فدراسیون احمد ضیایی نمایان تر شود. اما چرا حکم صادر شده برای محمودی می‌تواند محل نزاع و اعتراض قرار گیرد؟ در این که بهنام محمودی برادر بزرگ‌تر شهرام و بازیکن اسبق تیم ملی سودای ریاست فدراسیون بعد از کنار رفتن ضیایی را دارد تردیدی نیست؛ حمایت شهرام و انتقاد از سیاست‌های فدراسیون ضعیف احمد ضیایی هم قابل پیش‌بینی بود اما آن‌چه موضوع را پیچیده‌تر و در موقعیتی متضاد عیان تر می‌کند، انتقاد تند سعید معروف کاپیتان تیم ملی از فدراسیون و شخص رییس فدراسیون در صفحه اینستاگرام اش بود که هیچ پاسخی را از سوی کمیته انضباطی دریافت نکرد. شهرام محمودی با توجه به سودای بهنام برای ریاست فدراسیون خیلی زود پاسخش را گرفت اما معروف؟

معروف حتی تندتر از محمودی شخص رییس فدراسیون را به ویران کردن والیبال همراه ندانم کاری گسترده متهم کرد و همین حالا هم در صفحه اینستاگرام اش با حدود دو میلیون  نفردنبال کننده و یک صد هزار لایک انتقادش به فدراسیون قابل دسترسی است.

از طرفی فراموش نکنیم تنها نیروی بازمانده از فدراسیون قبلی، حسن زاده رییس کمیته انضباطی فدراسیون والیبال است. ضیایی تقریبا تمام فدراسیون قبل را بیرون کرد و تلاش کرد تمام زیر ساخت‌های موجود در والیبال را خراب کند تا شاید خودش ماندگار شود و از نو بسازد.

با وجود پایان مهلت بازنشستگان برای واگذاری صندلی ریاست او همچنان در فدراسیون والیبال کارش را ادامه می‌دهد و تصور کنید با فضایی که امروز او  برای والیبال ساخته ادامه مسیر چه تبعاتی برای والیبال به همراه خواهد داشت.

ضیایی مهمترین اشتباه محمدرضا داورزنی در طول چهل سال حضورش در ورزش ایران بود؛ ابتدا او را نایب رییس فدراسیون کرد و سپس او را رییس. امروز با اصطکاک گسترده ای که در والیبال به وجود آمده نه این‌که کشتی والیبال با ضیایی به مقصد نمی‌رسد که رفته رفته می‌تواند مسیر غرق شدن را طی کند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.