b_Newsراز موثرترین بازیکن داربی چه بود؟

فرشید اسماعیلی را رحمتی فیکس کرد!

تاریخ: 1395/11/26
زمان: 11: 57
نوع: خبر
فرشید اسماعیلی موثرترین بازیکن آبی‌ها در داربی یکشنبه بود.

به گزارش سایت روزنامه گل، فرشید اسماعیلی موثرترین بازیکن آبی‌ها در داربی یکشنبه بود. فرشید اسماعیلی پاس‌ گل اول استقلالی‌ها را داد تا گل دقیقه پنج سرخ‌ها پاسخ داده شود و در حالی که هنوز پرسپولیسی‌ها در شوک این اتفاق بودند، اسماعیلی با یک ضربه استادانه گل دوم استقلال را وارد دروازه بیرانوند کرد تا سرخ‌ها دچار چالش عجیبی شوند و داربی هشتاد و چهارم را تحویل آبی‌ها دهند.
فرشید اسماعیلی در داربی رازها و مسایل خاص خودش را دارد... حتما برای‌تان جالب است که بدانید موثرترین بازیکن داربی با سفارش و حمایت مهدی رحمتی فیکس شد و توانست حضور در این بازی خاص را تجربه کند.
یکی از نزدیکان استقلال در مورد این موضوع صحبت‌های جالبی می‌کند: «مهدی رحمتی اعتماد خاصی به فرشید اسماعیلی داشت و به همین دلیل بارها از او حمایت کرد تا در داربی حضور داشته باشد. رحمتی معتقد بود که اسماعیلی به درد استقلال و داربی می‌خورد و به همین دلیل پشت اسماعیلی ایستاد. هرچند که کادرفنی در مورد حضور فرشید در میدان تصمیم نهایی را گرفته ولی سرانجام پیش‌بینی و رفتار رحمتی این بود که فرشید موثرترین بازیکن میدان شد و کاپیتان‌ آبی‌ها را روسفید کرد.»
اتفاق‌های حاشیه‌ای مربوط به داربی آنقدر در طول این یکی، دو روز مورد توجه قرار گرفت که تا امروز کسی به راز بزرگ موثرترین بازیکن داربی نپرداخته بود.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.