b_Newsاختلافی حل نشده

کیانوش با مربی جدید در مسیر قبلی!

تاریخ: 1397/09/09
زمان: 12: 15
نوع: گزارش
اختلافات و تنش‌های اخیری که بین کیانوش رستمی و فدراسیون علی مرادی پیش آمد در نهایت به ساختمان سئول و میزبانی رضا صالحی‌امیری ختم شد اما گره‌ای از گذشته باز نشد.

اختلافات و تنش‌های اخیری که بین کیانوش رستمی و فدراسیون علی مرادی پیش آمد در نهایت به ساختمان سئول و میزبانی رضا صالحی‌امیری ختم شد اما گره‌ای از گذشته باز نشد. کیانوش رستمی بعد از اینکه علی مرادی گفت چون او را پیدا نکرده‌اند به قطرکاپ اعزام نمی‌شود، در چند استوری اینستاگرام از خجالت رییس فدراسیون درآمد. با این حال چند روزی از این ماجرا گذشت و هیچ اقدامی برای طرح آشتی دیده نشد. سرانجام این صالحی‌امیری بود که مرادی و رستمی را دعوت کرد تا یک بار دیگر پای یک نهاد بزرگ‌تر در حل مشکلات قهرمان المپیک ریو باز شود. پیش از المپیک ریو هم وزارت ورزش بود که پشت کیانوش را گرفت تا او به تنهایی تمریناتش را برگزار کند. این موضوع نشان می‌دهد یا فدراسیون چندان اعتقادی به حل مشکلات درون خانواده ندارد یا در رفع مشکلات آنقدر ناتوان است که باید یا وزیر یا رییس کمیته ملی المپیک برای حل‌شان پا پیش بگذارند!

در هر حال در این نشست درباره مسایل اخیر و اختلافاتی که وجود داشت صحبت شد تا مرادی و کیانوش به کوچه آشتی‌کنان بروند اما رستمی از مواضعش عقب‌نشینی نکند. نتیجه این نشست این بود که رستمی در اردوی تیم ملی حضور پیدا کند و تحت نظر فدراسیون کارش را برای حضور در مسابقات گزینشی المپیک پیش ببرد. این در حالی است که مدیربرنامه‌های رستمی به «گل» خبر داد قرار است برای کیانوش مربی در نظر بگیرند و او مانند قبل زیر نظر فدراسیون باشد. این یعنی ادامه اردوهای شخصی کیانوش و گام برداشتن در مسیری که پر حاشیه و داستان بوده و ورزشکارسالاری را در فدراسیون علی مرادی جا انداخته است.

در هر حال کیانوش برای اینکه از کورس رقابت جا نماند، درخواست داد تا در دو مسابقه گزینشی دیگر شرکت کند. کاپ تایلند و جام فجر دو رقابتی هستند که کیانوش خود را برای حضور در آنها آماده می‌کند. البته او تصمیم داشت در کاپ چین هم حضور داشته باشد که گزینشی بودن آن کنسل شده، از این رو رستمی هم در این رقابت‌ها شرکت نخواهد کرد. بر اساس قوانین جدید فدراسیون جهانی وزنه‌برداری، نفراتی که در نظر دارند در المپیک ۲۰۲۰ شرکت کنند، باید در 6 مسابقه که گزینشی المپیک است حاضر شده باشند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.