شاهین عباسیان: باشگاه گفت لیست مازاد نداریم / پیراهن پرسپولیس را مفت به دست نیاوردم

تاریخ: 1397/10/03
زمان: 12: 19
نوع: خبر
اعلام لیست مازاد پرسپولیس و جدایی سه بازیکن که در خبرها به آن اشاره شده بود، از سوی باشگاه تایید یا تکذیب نشد.

سیدیاسر رضوی / اعلام لیست مازاد پرسپولیس و جدایی سه بازیکن که در خبرها به آن اشاره شده بود، از سوی باشگاه تایید یا تکذیب نشد. یکی از این بازیکنان، مدافع – هافبک 21 ساله راست پرسپولیس یعنی شاهین عباسیان است که معتقد است در ترافیک سنگین ستاره ها در تیم برانکو شاید شانس بازی به او کمتر برسد. این مدافع که به دنبال بازی کردن است تصمیم درخصوص آینده خودش را به جلسه با برانکو گذاشته اما در کل به یک مساله تاکید دارد؛ اینکه اگر برانکو بگوید بمان با قدرت می ماند و می جنگد و اگر قرار به رفتن باشد تنها به صورت قرضی از این تیم خواهد رفت. دلیل این ادعا از سوی شاهین عباسی هم اینگونه مطرح می شود: «من لباس پرسپولیس را مفت به دست نیاورده ام که مفت از دست بدهم».

در خبرها آمده بود در لیست مازاد پرسپولیس قرار گرفتی؟
من اصلا نمی دانم این خبر را از کجا و چطور مطرح کرده اند. به هیچ وجه چنین چیزی نیست و حتی بعد از این خبر با باشگاه تماس گرفتم و با قطعیت به من اعلام کردند در باشگاه هیچ لیست مازادی وجود ندارد و این اخباری است که در فضای مجازی مطرح شده است.

پس خودت هم قصد جدایی نداری؟
همه خدا خدا می کنند لباس تیمی مثل پرسپولیس را برتن کنند آن وقت من راحت بخواهم جدا شوم و این پیراهن را از دست بدهم. هر فوتبالیستی به دنبال این است که رشد و ترقی داشته باشد و پرسپولیس همه امکانات لازم را در این خصوص در اختیار من گذاشته است با این حال اگر قرار به جدایی باشد رفتن من قرضی است تا با قدرت برگردم.

بابت این مساله صحبتی با برانکو داشته ای؟
صحبتی با برانکو نداشتم اما در اولین فرصت بابت اینکه برای آینده چه تصمیمی بهتر است برای خودم بگیرم با ایشان صحبت می کنم. برانکو واقعا مربی بزرگی است و بدون شک هرچه ایشان بگوید من با جان و دل گوش خواهم کرد. اگر ایشان بگوید برای بازی کردن در پرسپولیس شاید شرایط بازی کردن من فراهم نباشد و موقتا از این تیم برای کسب تجربه بیشتر جدا شوم جدایی ام موقتی خواهد بود اما با قدرت برخواهم گشت. همان طور که گفتم من لباس پرسپولیس را راحت به دست نیاوردم که راحت از دست بدهم و قطعا تنها به صورت قرضی جدا خواهم شد که با قدرت برگردم. چند پیشنهاد دارم که باید با آقای برانکو مشورت کنم و تصمیم نهایی را بگیرم.

برانکو در نیم فصل اول به جوانان تیم فرصت داد. فکر نمی کنی اگر بمانی برای تو بهتر است؟
همان طور که گفتم در جلسه با آقای برانکو در این خصوص تصمیم خواهم گرفت. من دنبال فرصت هستم و از بچگی و حتی زمانی که تیم ملی جوانان کار می کردم دنبال پوشیدن پیراهن پرسپولیس بودم. با این حال باید بازی کرد و خودم دوست دارم بیشتر بازی به من برسد. در این پرسپولیس قطعا کار سخت است و فرصت زیادی به من نمی رسد. من عاشق پرسپولیس هستم و جدایی من مقطعی است چون با قدرت بر می گردم. با این حال اگر آقای برانکو بگوید بمان و بجنگ می مانم و با قدرت می جنگم و اگر هم بگویند این اجازه را دارم به تیم دیگری بروم، تنها به صورت قرضی و برای یک برگشتن با قدرت جدا خواهم شد.

و اینکه فکر می کنی این پرسپولیس بتواند قهرمان شود؟
شک نکنید این طور خواهد شد. دیدید که در نیم فصل با تمام مشکلات این پرسپولیس در لیگ و آسیا کاری کرد، کارستان و به خوبی نتیجه گرفت. از حالا مطمئن باشید اگر اتفاق عجیب و غریبی نیفتد قهرمانی این لیگ هم برای پرسپولیس است.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.