b_Newsعسگری برای کشورهای اسلامی، بی باک برای قهرمانی جهان

دو سرمربی و یک تیم ملی!

تاریخ: 1395/11/26
زمان: 14: 07
نوع: گزارش
در حالی که سرمربی جدید تیم ملی تکواندو مشخص شده، اعلام شد این تیم با کادرفنی دیگری در مسابقات کشورهای اسلامی شرکت می کند!

فدراسیون تکواندو  پس از مدت ها بلاتکلیفی، مهدی بی باک را به عنوان جانشین بیژن مقانلو انتخاب کرد و  قرار است تیم ملی را برای مسابقات قهرمانی جهان که تیر سال آینده در کره‌جنوبی برگزار خواهد شد آماده کند،حالا اعلام شده که در مسابقات بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی اردیبهشت به میزبانی جمهوری آذربایجان و با حضور نمایندگان ایران برگزار می شود. فریبرز عسگری به عنوان سرمربی حضور خواهد داشت و یوسف کرمی نیز به عنوان مربی کنار وی خواهد بود. مربیانی که در لیگ برتر تکواندو هم با تیم یاسین پیشرو فعالیت می‌کنند.
این انتخاب ها که موازی کاری عجیبی در فدراسیون تکواندو به نظر می رسد در حالی رخ داده که عسگری پس از استعفای مهماندوست به عنوان سرمربی در المپیک لندن انتخاب شد و حالا هم نامش به عنوان یکی از گزینه های جانشینی مقانلو مطرح بود. ضمن این که سیدنعمت ا... خلیفه دیگر هم سرمربی تیم ملی دانشجویان انتخاب شده هر چند که طبق شنیده‌ها خلیفه این سمت را قبول نکرده است. جالب این که نیز یکی از گزینه‌‌های اصلی هدایت تیم ملی بزرگسالان در مسابقات جهانی بود و به نظر می رسد که فدراسیون تکواندو می خواسته همه گزینه هایش را در کنار خود داشته باشد و آنها را راضی نگه دارد

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.