b_Newsکمیته انضباطی نباید به اتفاقات داربی ورود می‌کرد

زادمهر: رحمتی و حسینی توسط داور جریمه شده‌اند و نیازی به جریمه مجدد نبود

b_News استقلال فقط 3 تا توپ آورد و هر 3 تا گل شد
تاریخ: 1395/11/27
زمان: 09: 14
نوع: خبر
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می گوید رحمتی و سیدجلال در داربی توسط داور تنیبه شده‌اند و دیگر نیازی نبود که کمیته انضباطی به این ماجرا ورود کند.

به گزارش سايت گل، محمدرضا زادمهر عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس معتقد است که سیدمهدی رحمتی و سیدجلال حسینی در داربی توسط داور تنیبه شده‌اند و دیگر نیازی نبود که کمیته انضباطی به این ماجرا ورود و دوباره آنها را جریمه و محروم کند. چرا که در اتفاقات داربی بین رحمتی و حسینی تماشاگران هیچ واکنشی نشان ندادند و بازی بدون حادثه‌ای به اتمام رسید.

 

داربی 84 تهران چطور بود؟
در طول هفته شاهد بودیم که یک حرکت بزرگ مردمی انجام شد و برای سه تا بازی بعنی پرسپولیس مقابل تراکتور و استقلال برابر السد قطر و داربی در مجموع 220 هزار نفر به استادیوم آمدند که خیلی قابل احترام است چون تماشاچی در این سرما و روز غیرتعطیل به استادیوم آمد. در این داربی هم هر کسی تیم خودش را تشویق کرد و حتی ما که بازنده بودیم توسط تماشاگران‌مان از تیم‌مان قدردانی شد. در این بازی هم 15دقیقه اول خیلی خوب بودیم و برخلاف حرف‌هایی که قبل از بازی می‌زدند که اسپانسر مهمانی گرفته و بازی  مساوی می‌شود اما بازی بسیار جذاب بود. بچه‌ها بیرون زمین با هم رفیق هستند اما داخل زمین برای موفقیت تلاش می‌کنند.

 

در مورد درگیری‌های آخر بازی چه صحبتی دارید؟
به هر حال همان‌طور که در خارج از زمین رفاقت هست در داخل زمین هر کسی برای اینکه تیمش نتیجه بگیرد تلاش می‌کند. در این بازی هم حساسیت از حد گذشته بود و کاپیتان‌های دو تیم تعصب خیلی شدیدی روی تیم شان داشتند. اما آن اتفاقات در زمین بازی حل شد چون نه تماشاگران به کسی بی‌احترامی کردند و نه مشکلی پیش آمد و همان تنبیه‌های درون زمین کافی بود چون داور هر دو بازیکن را جریمه کرد. باید قدردان مردم باشند که در این سرما آمدند و تیم‌های خودشان را تشویق کردند و هر اتفاقی هم بود در زمین حل و ماجرا تمام شد و چرا باید کمیته انضباطی ورود کند و دوباره بازیکنان را جریمه کند.

 

پرسپولیس داربی را خوب شروع کرد اما چرا نتوانست خوب ادامه بدهد؟
بهترین حرف را برانکو زد. وقتی یک تیم می‌برد همه زحمت کشیده‌اند و وقتی هم می‌بازد یک اشتباهاتی شده که تیم باخته است. بچه‌ها همه توان‌شان را در زمین گذاشتند اما سه تا توپ روی دروازه ما آمد و گل شد و در مقابل ما چند تا فرصت خوب داشتیم که نزدیم. این حاشیه امنیت که در بازی‌های قبل ایجاد کرده بودیم اینجا به دردمان نخورد و این باخت تلنگری برای ما برای حضور در آسیا بود و باید با تمرکز بیشتر کار کنیم و بدانیم که تا دقیقه 90 باید تمرکز داشته باشیم و بدانیم که تا لحظه آخر هم می‌شود گل زد. به هر حال جاذبه‌های فوتبال همین است.

 

عدم حضور کمال کامیابی‌نیا در این باخت چقدر تاثیر داشت؟
کمال بازیکن خوب و بزرگ و تاثیرگذاری است و نبودنش تاثیر داشت. اما یک تیم نباید روی پاشنه یک نفر بچرخد. تیم تشکیل شده از 30 نفر و همه پیش‌بینی‌ها باید بشود تا تیم به مشکل نخورد. ما در بازی‌های قبل نتایج خوبی گرفتیم که در صورت چنین شکستی هم هواداران برخورد خوبی با تیم داشتند.

 

مهدی طارمی فرصت‌های خوبی در داربی داشت اما چرا نتوانست گل بزند؟
این‌ها بحث‌های فنی است و بهتر است از آقای برانکو بپرسید.

 

بازی با سپاهان را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟
بازی بسیار سخت و مشکلی است و باید با تمرکز بالا وارد این بازی شویم و در طول بازی تمرکزمان را حفظ کنیم تا نتیجه خوبی بگیریم. باید داربی را فراموش کنیم و به فکر بازی با سپاهان باشیم.

 

اما باخت در داربی تبعات سنگینی دارد. نگران نیستید باخت داربی روی بازی پرسپولیس مقابل سپاهان تاثیر بگذارد؟
قاعدتا شکست تلخ است اما ما امتیازات لازم را جمع کرده‌ایم و می‌توانیم صدر جدول را حفظ کنیم.

 

این شش امتیاز فاصله با تراکتورسازی حاشیه امنیت برای قهرمانی پرسپولیس هست؟
اعتماد به نفس‌مان را بالا می‌برد. اما حاشیه امنیت نیست و همچنان باید تلاش کرد و امیدوارم در نهایت قهرمان شویم.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.