b_Newsسومین بازگشت دروازه‌بان شیرازی به ترکیب استقلال

از رحمتی جلو می‌زند؟

تاریخ: 1395/11/27
زمان: 08: 01
نوع: خبر
با محرومیت دوباره مهدی رحمتی بازهم نوبت به حسین حسینی جوان می‌رسد تا فردا در ترکیب اصلی استقلال قرار بگیرد.

با محرومیت دوباره مهدی رحمتی بازهم نوبت به حسین حسینی جوان می‌رسد تا فردا در ترکیب اصلی استقلال قرار بگیرد. کاپیتان استقلال چهار جلسه از همراهی تیمش محروم است و این اتفاق چهار بازی نود دقیقه‌ای برای جانشین او را تضمین می‌کند. حسینی به ترتیب مقابل ذوب‌آهن، سیاه‌جامگان، سایپا و فولاد خوزستان در دروازه استقلال قرار می‌گیرد.
 

استقلال با حسینی 5 امتیاز گرفته، 7 امتیاز از دست داده
بازی پنجشنبه سومین بازگشت حسین حسینی به ترکیب اصلی استقلال است. تاکنون او چهار بازی برای آبی پوشان انجام داده است. نفت تهران، سپاهان اصفهان، نفت تهران و استقلال خوزستان تیم‌هایی بودند که این گلر جوان برابر آنها به میدان رفته و درون دروازه استقلال ایستاده است. حاصل این بازی‌ها دو تساوی، یک برد، یک شکست و در مجموع کسب پنج امتیاز از 12 امتیاز ممکن بود. استقلال در شرایطی که با رحمتی چهار بازی اخیرش را برده باید دید با گلر جوان و آینده دارد چه کار می‌کند؟

میانگین یک گل خورده در هر بازی
جانشین مهدی رحمتی در چهار بازی قبلی چهار گل دریافت کرده است. یک کلین‌شیت برابر نفت تهران داشت اما دو گل از استقلال خوزستان دریافت کرد. به‌طور میانگین او در هر بازی یک گل دریافت کرده است. این آمار برای رحمتی 9/0 گل در هر بازی است و کاپیتان از این لحاظ کارنامه بهتری دارد. آبی‌پوشان در 21 بازی این فصل 20 گل دریافت کرده‌اند. میانگین گل خورده تیم در هر بازی 95/0 است. یک پنجم گل‌های استقلال در این فصل را حسینی دریافت کرده است. اگر او بتواند در این چهار بازی حداقل دو کلین‌شیت داشته باشد آن‌وقت عملکردش به لحاظ آماری از رحمتی بهتر می‌شود و به اصطلاح از او جلو می‌زند.  

بازهم اصفهان و تهران
دروازه‌بان دوم استقلال تاکنون در تهران و اصفهان برای این تیم به میدان رفته است. تنها بازی خارج از خانه او با استقلال مصاف با سپاهان در ورزشگاه نقش جهان بود. سه مسابقه دیگر در تهران برگزار شد. سه بازی آینده آبی‌پوشان هم ابتدا در اصفهان و سپس در تهران برگزار می‌شود. اگر اتفاق خاصی نیفتد او این بار میدان اهواز را هم تجربه خواهد کرد و برابر فولاد خوزستان هم فیکس است. حسینی بعد از تهران و اصفهان بازی با پیراهن استقلال در یک شهر جدید را هم تجربه کند.


3 گل در دقیقه 68 و 70
نکته جالب درباره حسینی این که او سه گل از چهار گلی که این فصل دریافت کرده را بین دقایق 68 تا 70 خورده است! در بازی هفته اول امیر ارسلان مطهری در دقیقه68 با پاس محمد قاضی گل تساوی را وارد دروازه استقلال کرد. در بازی هفته دوم جلال‌الدین علی‌محمدی در دقیقه 70 گل اول بازی را به ثمر رساند. مقابل استقلال خوزستان هم باز حسن بیت سعید در دقیقه 68 روی یک ضربه ایستگاهی به حسینی گل زد. او گل چهارم را هم در همین بازی و در دقیقه 83 از علی اصغر عاشوری خورد.  به عبارت دیگر گلر جوان و شیرازی آبی‌ها این فصل تا قبل از دقیقه 68 هیچ گلی دریافت نکرده است. دو گل در دقیقه 68، یک گل در دقیقه 70 و گل بعدی هم در دقیقه 83 به نام او ثبت شده.

بازی کردن حسینی به کاوه می‌سازد!
نکته دیگر عملکرد خوب کاوه رضایی در بازی‌هایی است که حسینی دروازه‌بان استقلال بود. کاوه برابر نفت به جابر انصاری پاس گل داد. گل بهنام برزای به سپاهان هم روی پاس رضایی حاصل شد. کاوه زننده تک گل آبی‌پوشان به استقلال خوزستان بود. دو پاس گل و یک گل زده کارنامه کاوه در چهار بازی است که حسینی گلر اصلی بود.

4 بازی بعد از 4 هفته نیمکت‌نشینی
حسین حسینی پنج شنبه بعد از نیمکت‌نشینی متوالی در چهار بازی دوباره به ترکیب استقلال بر‌می‌گردد. او پس از بازی در هفته اول 13 مسابقه پشت سر هم نیمکت‌نشین رحمتی شد و سه بازی انجام داد. این بار نیمکت‌نشینی او فقط چهار بازی طول کشید و به احتمال زیاد در چهار بازی لیگ برتر فیکس بازی خواهد کرد. حسینی در نیم فصل اول فقط دو بار درون دروازه قرار گرفت، هفته اول و آخر! در نیم فصل دوم او تاکنون چهار بازی انجام داده و چهار مسابقه دیگر هم در راه است.

حسینی در آستانه محرومیت قرار می‌گیرد؟!
حسینی در همین چهار بازی که برای استقلال انجام داده یک کارت زرد دریافت کرده است. او در بازی با نفت کارت زرد گرفت. گلر جوان آبی‌ها باید مراقب باشد کارت زرد بعدی را دریافت نکند و در آستانه محرومیت قرار نگیرد. گلر سوم استقلال ارشیا بابازاده پسر حمید بابازاده، مربی دروازه‌بان‌های این تیم است.  

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.