b_Newsاز دعوت فدراسیون فوتبال ژاپن تا مهمانی سفارت

استیلی: شکست، اختلاف و حاشیه می‌آورد!

تاریخ: 1395/11/27
زمان: 00: 18
نوع: خبر
سرمربی سابق پرسپولیس و زننده گل قرن که چند پیشنهاد لیگ برتری و لیگ یکی را نپذیرفت، چند روز پیش راهی ژاپن شد.

سیداحسان هاشمی/ حمید استیلی در حال حاضر در ژاپن به سر می‌برد. سرمربی سابق پرسپولیس و زننده گل قرن که چند پیشنهاد لیگ برتری و لیگ یکی را نپذیرفت، چند روز پیش راهی ژاپن شد.
استیلی که با هماهنگی دوستانش راهی ژاپن شده، با دعوت فدراسیون فوتبال ژاپن راهی آنجا شد و دیداری با رییس فدراسیون فوتبال ژاپن و دبیر این فدراسیون داشت: «دیدار خوبی با رییس و دبیر فدراسیون فوتبال ژاپن داشتیم و در این جلسه در مورد مسایل فوتبال و اتفاق‌های آن به بحث و گفت‌وگو پرداختیم.»
البته این پایان ماجرا نیست چون گویا ژاپنی‌ها حسابی استیلی را تحویل گرفته‌اند: «همراه این دوستان سری به موزه افتخارات فدراسیون فوتبال ژاپن زدیم و از آنجا دیدن کردم. ژاپنی‌ها برای هر افتخار و عنوان فوتبالی احترام و ارزش خاصی قائل هستند و همین موضوع باعث دلگرمی فوتبالیست‌ها و پیشکسوتان فوتبال ژاپن می‌شود.»
شنیده می‌شود که استیلی حتی پیشنهادهایی نیز از سوی ایجنت‌های فوتبال ژاپن داشته است: «با چند ایجنت که قبلا نیز تماس گرفته بودند یک صحبت‌هایی انجام دادیم. طبیعتا این صحبت‌ها حول و حوش مسایل فوتبال بود و قرار شد که همکاری‌هایی با هم انجام دهیم. به نظر من ژاپن فوتبال خوب و منطقی دارد و اگر شرایط حضور در این کشور برایم فراهم شود، دوست دارم تا تجربه جدیدی را در فوتبال کسب کنم. البته فعلا همه‌چیز در حد صحبت و مذاکره است و اگر چیزی به سرانجام رسید و قرار شد کاری انجام شود، آن را اعلام می‌کنم.»
حمید استیلی در ژاپن به سفارت ایران هم دعوت شد و در ضیافتی با حضور قهرمان جودوی جهان شرکت کرد: «با دعوت سفارت ایران در ژاپن و سفیر محترم کشورمان به آنجا رفتم و دیداری نیز با آقای منافی، قهرمان جودو داشتم.»
استیلی حتی در ژاپن هم داربی را تعقیب کرده و پای بازی سرخ‌ها نشسته است: «بازی پرگل و پرهیجانی بود و من هم مثل خیلی‌ها تصورم بر این بود که پرسپولیس برنده بازی شود. این درست که من پرسپولیسی هستم و دوست دارم که این تیم برنده و پیروز باشد ولی جدا از این موضوع پرسپولیس همه‌جوره بهتر و سرتر از حریف بود و من هم تصورم این بود که سرخ‌ها برنده بازی شوند. اما فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است و هزار و یک‌جور اتفاق در فوتبال می‌افتد. به نظر من جدا از بحث فنی و مسایل این‌چنینی پرسپولیس اسیر اتفاق‌های فوتبال شد و دیدید که سرخ‌ها بعد از گل‌هایی که حریف به ثمر رساند چطور کپ کردند.»
توصیه استیلی به پرسپولیسی‌ها شنیدنی است: «این درست که پرسپولیس داربی را باخت ولی این را نباید فراموش کرد که این تیم مدعی اصلی قهرمانی است. پرسپولیس باید بدون توجه به این موضوع فقط به قهرمانی فکر کند. بازی با استقلال دیگر برنمی‌گردد و حالا فقط با قهرمانی می‌شود دل مردم را شاد کرد. فراموش نکنید که شکست، اختلاف و حاشیه می‌آورد و امیدوارم که با درایت پرسپولیسی‌ها، این تیم دچار چنین مسایلی نشود.»

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.