b_Newsدروازه‌بان پرسپولیس 3 بار دیگر هم 3 گل یا بیشتر خورده بود

خاطرات بد بیرانوند از کاوه!

تاریخ: 1395/11/26
زمان: 23: 59
نوع: خبر
دروازه‌بان پرسپولیس در حالی سه گل از استقلال دریافت کرد که این اتفاق به ندرت در طول فصل برای او می‌افتد.

به گزارش سايت گل، دروازه‌بان پرسپولیس در حالی سه گل از استقلال دریافت کرد که این اتفاق به ندرت در طول فصل برای او می‌افتد! علیرضا بیرانوند در شرایطی دروازه‌اش سه بار توسط فرشید اسماعیلی، علی قربانی و کاوه رضایی در طول این فصل باز شد که در 15 بازی خود قبل از داربی برای پرسپولیس، تنها سه گل از عبدا... ناصری در بازی با فولاد در هفته دوم، احسان حاج‌صفی در بازی با سپاهان در هفته هفتم و مهدی رحیم ذهیوی در بازی با استقلال خوزستان در هفته نهم دریافت کرده بود. این دروازه‌بان خرم آبادی که در 12 بازی موفق به کلین‌شیت شده بود، از هفته پانزدهم تا بیستم، در شش هفته پیاپی دروازه‌اش را بسته نگه داشته بود اما در دقیقه 18 بازی با استقلال، اسماعیلی روی شوتی دیدنی دروازه‌اش را باز کرد تا بیرانوند پس از 558 دقیقه دروازه‌اش را باز شده ببیند و پس از آن او دو بار دیگر هم از آبی‌ها گل خورد تا روز تلخی در ورزشگاه آزادی پشت سر بگذارد.
اما بیرانوند در حالی در داربی سه بار دروازه‌اش را باز شده دید که این اتفاق یعنی سه گل خورده یا بیشتر سه بار در طول ادوار حضورش در لیگ برتر برای او رخ داده است. دروازه‌بان 195 سانتی متری و 24 ساله‌ای که در لیگ یازدهم از تیم جوانان وحدت به نفت تهران پیوست و پس از پنج فصل بازی در این تیم، برای لیگ شانزدهم به پرسپولیس پیوست و در 27 اردیبهشت 95 با سرخپوشان قراردادی دو ساله بست.

 

ذوب‌آهن 5- نفت تهران 3
در این بازی که در روز 27 فروردین 1394 و در هفته بیست وششم لیگ چهاردهم در ورزشگاه فولادشهر برگزار شد، بیرانوند که در آن روزها برای نفت علیرضا منصوریان بازی می‌کرد، پنج بار دروازه‌اش را باز شده دید که سه گل آن مسابقه را کاوه رضایی مهاجم فعلی استقلال که در داربی هم گل سوم را به بیرانوند زد، وارد دروازه او کرد تا دروازه‌بان سرخپوشان خاطره خوبی از رضایی نداشته باشد. هادی محمدی و دانیال اسماعیلی فر هم بازیکنان دیگر ذوب‌آهن بودند که به بیرانوند گل زدند.

 

تراکتورسازی 3- نفت تهران 3
یک ماه بعد یعنی روز 25 اردیبهشت ماه 94 و در هفته سی‌ام و پایانی لیگ چهاردهم و بازی حساس تراکتورسازی و نفت تهران که باعث از دست رفتن قهرمانی تراکتورسازی و آن جنجال‌های پس از مسابقه شد، بیرانوند درون دروازه نفت با مربیگری منصوریان بود و سه گل از لوسیانو ادینهو، آندرانیک تیموریان و فرید بهزاد کریمی دریافت کرد.

 

نفت تهران 3- ملوان 3
در این بازی که در هفته چهارم لیگ پانزدهم و در تاریخ 28 مرداد 94 برگزار شد، منصوریان بیرانوند را درون دروازه قرار داد و آرش افشین یک بار از روی نقطه پنالتی و عزت‌ا... پورغاز یک بار در جریان بازی و یک بار هم از روی نقطه پنالتی، دروازه نفت را باز کردند تا بازی با تساوی به پایان برسد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.