b_Newsامیدوارم شرایط طوری نشود قهرمانی حذفی و آسيا را مفت از دست بدهیم

قاضی: داربي 84، يكي از جذاب‌ترين و تماشايي‌ترين داربي‌ها بود

b_News قرار است تا آخر اين ماه 20 و تا ماه بعد 20 درصد ديگر دريافتي داشته باشيم
تاریخ: 1395/11/27
زمان: 12: 11
نوع: خبر
مهاجم نفت تهران از شرایط سخت تیمش در تبریز مقابل ماشین‌سازی می‌گوید و سه امتیازی که حتما باید به خانه بیاورند.

سیدیاسر رضوی / مهاجم نفت تهران از شرایط سخت تیمش در تبریز مقابل ماشین‌سازی می‌گوید و سه امتیازی که حتما باید به خانه بیاورند. محمد قاضی امیدوار است قول و قرارهای باشگاه در مورد مطالبات عملی شود تا این تیم مفت و راحت قهرمانی جام حذفی را - که آرزوی هر تیمی است که جایگاه شاگردان دایی را داشته باشد - به راحتی از دست ندهد. مهاجم سابق سرخابی‌های پایتخت در ادامه از شرایط داربی 84 گفت که یک بازی جذاب و تماشاگرپسند و غیرقابل پیش بینی رقم خورد.


شرایط نفت تهران برای بازی با ماشین‌سازی چطور است؟
اوضاع تیم بهتر از قبل است و سه امتیاز بازی با پیکان که یک مسابقه سخت و دشوار بود را خیلی منطقی و هوشمندانه به دست آوردیم و این برد خیلی به ما کمک کرد. کسب این پیروزی در مسابقه‌ای که سه امتیازش برای ما شش امتیاز بود باعث شد شرایط نفت تهران در جدول بهتر شود که امیدوارم این روحیه خوب با بهتر شدن اوضاع مالی به روندمان در ادامه رقابت‌های لیگ کمک کند.


بعد از برد مقابل پیکان خبر آمد که بچه‌های نفت نسبت به شرایط گله مند هستند و حتی در رختکن گفته بودند که برد 40 به 70 را بردند اما آنها کجا و شرایط حریف کجا؟
به هرحال پیکان تیمی است که خیلی زودتر از ما کار را شروع کرد و شرایط تیمی بهتری از نفت دارد و فکر می‌کنم از نظر مالی بهتر از بچه‌های نفت پول گرفته‌اند و پاداش‌های آنها به جا بوده است. این اتفاقات در مورد تیم نفت تهران نیفتاده اما می‌بینید ما با تمام این مشكلات سعی کردیم کار را با قدرت پیش ببريم و این تیم را شکست دهيم و این برد برای ما که چند هفته بود نتیجه نمی‌گرفتیم از اهمیت بسزایی برخوردار بود. در آخرين جلسه‌اي که با مدیرعامل تیم داشتیم قرار شد تا آخر این ماه 20 درصد و تا پايان سال هم 20 درصد دیگر پرداخت شود تا مجموع پرداختی‌ها به 80 درصد برسد که این مساله می‌تواند به بالا بردن سطح روحی و روانی تیم بسیار کمک کند.


به نظرت این قول‌ها عملی می‌شود تا بتوانید در لیگ بازهم مدعی بشوید و در فینال جام حذفی با کسب عنوان قهرمانی به آسیا راه پیدا کنید؟
به هرحال همه عوامل باشگاه به دنبال این هستند که قول‌ها عملی شود اما اگر این اتفاق نیفتد اوضاع خیلی پیچیده خواهد شد. نفت تهران واقعا تیم خوبی است که به راحتی می‌تواند با کادرفنی و بازیکنان خوبی که در اختیار دارد با قهرمانی در جام حذفی، آسیایی شود. ما توانستیم از سد تیم‌های قدرتمندی چون استقلال و سپاهان عبور كرده و به این مرحله برسیم. قهرمانی حذفی در مشت‌مان است و امیدوارم شرایط طوری رقم نخورد که به راحتی آن را از کف بدهیم.


داربی را دیدی؟
بله مسابقه را دیدم و جا دارد واقعا به هر دو تیم استقلال و پرسپولیس بابت انجام این بازی پرهیجان كه بعد از آن شایعات و مهمانی به وجود آمد و توانستند همه را در استادیوم و پای تلویزیون میخکوب کنند، تبریک بگویم. بازی دقایق جذابی داشت و ثابت کرد که در داربی همیشه تیمی که مدعی و بهتر است نمی‌تواند برنده باشد که در این بازی هم اتفاق افتاد و شرایط جدول و لیگ را جذاب‌تر از قبل کرد.


خود تو به عنوان بازیکنی که در هر دو تیم بودی فکر می‌کردی چنین نتیجه‌ای رقم بخورد؟
راستش را بخواهید نه. مطمئنم غیر از من خیلی از اهالی فوتبال، طرفداران دو تیم و کارشناسان هم چنین نتیجه‌ای را پیش بینی نمی‌کردند. با توجه به وضعیت پرسپولیس بیشتر شانس‌ها سمت این تیم بود اما همان قاعده داربی که در بالا به آن اشاره کردم ثابت کرد که این مسابقه واقعا غیرقابل پیش بینی است و یک بازی قشنگ از آب درآمد و همه از آن لذت بردند.


خیلی از کارشناسان معتقدند که اگر طارمي در دقایق ابتدایی و بعد از گل سروش آن ضربه سرش را گل کرده بود، به جای استقلال حالا پرسپولیس برد داربی را جشن می‌گرفت!
به هرحال این از خصایص فوتبال است و دیدید بعد از گل اول پرسپولیس که در دقایق ابتدایی بود استقلال توانست سه گل بزند و روند بازی کلا تغییر کرد. پرسپولیس در این بازی موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشت که حتی به تیرک هم زدند اما به گل تبدیل نشد و به جای آنها استقلال از موقعیت‌هایش هوشمندانه بهره برد و برنده این بازی شد. مهدی مهاجم خوبی است و در این بازی هم خیلی زحمت کشید اما به نظرم روز خوب استقلال پرسپوليس و طارمي با بدشانسي مواجه شدند.


این برد استقلال هم برای جبران نتایج به ضرر نفت تهران شد. فکر می‌کنی بتوانید بازهم مدعی کسب سهمیه در لیگ باشید؟
بازی دشواري مقابل ماشین سازی در تبریز داریم که ساعت بازی ما که در سرمای شدید این شهر است کار را به شدت سخت خواهد کرد. با تمام قدرت به میدان می‌رویم چون سه امتیاز مهمی را باید به خانه ببریم. روند صعودي خوبي داريم و مطمئنا با تمرکز بالا می‌توانیم بازهم کار را در ادامه لیگ برای کسب سهمیه با قدرت پیش ببریم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.