برانکو به جوانها جای اکراینیها بازی داد

تاریخ: 1395/11/27
زمان: 14: 43
نوع: خبر
برانکو پاسخ به این سؤال که اگر اکراینیها خوب بودند چرا جدا شدند و اگر ضعیف بودند چرا جذب شدند، گفت: این چیز عجیبی نیست. در واقع هم منافع باشگاه مطرح است و هم منافع بازیکنان آن هم می‌ماند که ارزیابی...


برانکو پاسخ به این سؤال که اگر اکراینیها خوب بودند چرا جدا شدند و اگر ضعیف بودند چرا جذب شدند، گفت: این چیز عجیبی نیست. در واقع هم منافع باشگاه مطرح است و هم منافع بازیکنان آن هم می‌ماند که ارزیابی نهایی چه بوده که بر اساس آن بهترین تصمیم را گرفتیم. آنها بازیکن استاندارد و فیکس ما نبودند. از سوی دیگر به منافع خود هم فکر می‌کردند که بازی کنند و تصمیم گرفتند در نهایت بهتر است بروند. من هم مربی نیستم که تضمین بدهم چه کسی بازی کند. اگر آنها رفتند یعنی توافق دو طرفه صورت گرفته بود و هر دو طرف از آن راضی بودند. 
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در باره اینکه اگر آنها استاندارد نبودند بهتر نبود به جای اوکراینی‌ها به جوانان پرسپولیس بها داده شود، گفت: درست است باید به جوانان هم میدان داد واقعیت این است که اوکراینی‌ها خیلی برای ما بازی نکردند و از طرفی باید باشگاه نتیجه می‌گرفت. هر چند به جوانان زیادی فرصت بازی رسید که از آنها استفاده هم می‌کنیم. مثل محرمی که 20 ساله است یا علیپور 20 ساله و طاهرخانی زیر 17 ساله است. اما نمی‌شود فقط جوانان را بازی داد. هر چند که ما جوانان دیگری هم داریم که آرام آرام به قدرت بازیگری می‌رسند.
 



بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.