b_Newsبه جایی رسیدیم که در کنار بازی خوب نتیجه خوب هم می گیریم

کمالوند: سهمیه آسیا حالا برای گسترش دور از دسترس نیست

تاریخ: 1395/11/27
زمان: 18: 34
نوع: خبر
سرمربی گسترش فولاد گفت: با فولادی بازی خواهیم داشت که کادر فنی و بازیکنان خیلی خوبی دارد و بازی کردن در اهواز کار سختی است.

به گزارش سایت روزنامه گل، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از بازی فولاد خوزستان - گسترش فولاد، گفت: با فولادی بازی خواهیم داشت که کادر فنی و بازیکنان خیلی خوبی دارد. بازی کردن در اهواز کار سختی است. مقابل تیمی قرار می‌گیریم که خوب بازی می‌کند. تیم ما، تیم نوپایی است و طبیعتاً به دنبال تثبیت خودش است. سال گذشته برای اولین بار رتبه تک رقمی کسب کردیم.
سرمربی گسترش شرایط تیم خودش را خوب می داند و معتقد است این تیم می تواند حالا برای کسب سهمیه دورخیز کند: با فوتبالی که بچه‌ها بازی می‌کنند، می‌توانیم به چیزی که هیئت مدیره و مدیریت خواسته، برسیم و کسب سهمیه آسیا هم برای گسترش فولاد دور از دسترس نیست. در هفته‌های اخیر بازی‌های خوبی انجام دادیم و روند روبه‌رشدی را داشتیم که می‌خواهیم این روند رو به رشدمان را در دیدار مقابل فولاد هم حفظ کنیم.
کمالوند درباره عملکردش در گسترش و اینکه آیا از آن تا اینجای لیگ راضی است، گفت: رضایت را باید باشگاه نسبت به من داشته باشد. البته ارکان باشگاه همه از عملکرد من راضی هستند. همه ما با یکدیگر همدل و صمیمی هستیم. روند رو به رشدی داریم و گسترش فولاد به مرور زمان به یک تیم مدعی تبدیل می‌شود. از همان ابتدا فصل، بازی‌های خوبی ارائه می‌دادیم، ولی در نتیجه‌گیری ضعیف بودیم اما الان به مرحله‌ای رسیدیم که در کنار ارائه بازی خوب، نتیجه خوبی هم می‌گیریم.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.