b_Newsروایتی دیگر از ماجرای دستیارها

کی‌روش حقوق‌های عقب افتاده را زنده کرد

تاریخ: 1395/11/28
زمان: 10: 23
نوع: خبر
درگیری برانکو و کی‌روش و بازگرداندن بازیکنان پرسپولیس از اردوی دوبی به تهران و متعاقب آن بازگشت دستیاران ایرانی کی‌روش به ایران باعث شد، همه از اخراج آنها بگویند.

به گزارش سایت گل، درگیری برانکو و کی‌روش و بازگرداندن بازیکنان پرسپولیس از اردوی دوبی به تهران و متعاقب آن بازگشت دستیاران ایرانی کی‌روش به ایران باعث شد، طی این مدت خبرهای مختلفی در خصوص دستیاران ایرانی کی‌روش شنیده شود و همه سخن از اخراج آنها توسط سرمربی تیم‌ملی بگویند.
در ادامه نیز اخبار مختلفی از حضور چند دستیار جدید به گوش رسید و حتی حضور مترجم جدید کنار کی‌روش باورها را بر این داشت که این اخبار درست است.
حال در همین راستا یک منبع موثق که به تیم‌ملی نزدیک است، در این ارتباط گفت: «نه دستیاری اخراج شده و نه قرار است دستیار جدیدی در کنار کی‌روش قرار بگیرد.»
این فرد مطلع، مدعی شد، بعد از اخراج بازیکنان پرسپولیس، کی‌روش به مربیان ایرانی تیم‌ملی می‌گوید چرا شما بدون دستمزد کار می‌کنید من نمی‌خواهم در حق شما اجحاف شود برای همین به ایران برگردید و تا بتوانید پولتان را بگیرید!
در همین راستا در حین بازگشت به ایران در فرودگاه دوبی فدراسیون‌نشین‌ها با مطلع شدن از موضوع پنج ماه از طلب مربیان ایرانی را به حساب آنها می‌ریزند ولی آنها با هماهنگی کی‌روش به ایران برمی‌گردند. کی‌روش به محض بازگشت به ایران در ادامه دفاع از دستیاران ایرانی‌اش به آنها می‌گوید دوماه دیگر از باقی‌مانده مطالبات‌تان را بگیرید و بعد من از شما استفاده می‌کنم تا از این طریق حداقل پول شما زنده شود!
بنابراین طبق گفته این فرد مطلع، کی‌روش در حمایت از دستیارانش که آنها مجانی برای فدراسیون کار نکنند و به حقشان برسند، کاری کرد که به پول‌شان رسیدند و هیچ برنامه‌ای برای اخراج و آوردن دستیاران جدید نداشته و در ادامه کار از آنها استفاده خواهد کرد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.