b_Newsهمه دوئل‌های پروفسور با گواردیولای ایران

برانکو راه شکست ویسی و سپاهان را یافته است

تاریخ: 1395/11/28
زمان: 09: 56
نوع: خبر
برانکو ایوانکوویچ و عبدا... ویسی اولین بار در لیگ پانزدهم در ورزشگاه غدیر برابر هم قرار گرفتند.

آرمان صالحی / برانکو ایوانکوویچ و عبدا... ویسی اولین بار در لیگ پانزدهم در ورزشگاه غدیر برابر هم قرار گرفتند. ویسی که روی نیمکت استقلال خوزستان نشسته بود توانست در این بازی خانگی شاگردان برانکو را با نتیجه 2 بر 1 شکست دهد تا به یک پیروزی ارزشمند دست یابد. بعد از آن قرمزهای تهران در خانه خود استقلال خوزستان را با حساب 2 بر صفر مغلوب کردند تا انتقام شکست دور رفت را بگیرند.
مرد کروات در لیگ شانزدهم کماکان سکان هدایت سرخ‌پوشان پایتخت را بر عهده داشت اما ویسی که با استقلال خوزستان قهرمان شد در این فصل روی نیمکت طلایی‌پوشان نصف جهان نشست. برانکو در نیم فصل اول لیگ شانزدهم، شاگردان عبدا... که به گواردیولای ایران معروف است را با نتیجه سه بر یک در اصفهان شکست داد تا نشان دهد راه غلبه بر ویسی را به خوبی یاد گرفته است.

 

تبدیل خاطره تلخ به شیرین
برانکو ایوانکوویچ از هفته بیست و ششم لیگ چهاردهم روی نیمکت پرسپولیس نشست و پس از فراز کمالوند، با ثبات ترین سرمربی لیگ شانزدهم است. او در اولین دیدارش به عنوان سرمربی سرخ پوشان در ورزشگاه آزادی مقابل سپاهان قرار گرفت. آن دیدار با نتیجه دو بر یک به سود طلایی پوشان خاتمه یافت تا مرد کروات کارش را با شکست آغاز کند.
ایوانکوویچ که از زردپوشان خاطره خوبی نداشت در شرایط مساعدی در هفته سوم لیگ شانزدهم پا به نصف جهان نگذاشت. او در اولین دیدار برابر پدیده متوقف شده بود و در هفته دوم هم بازی را به استقلال خوزستان که در آن زمان تحت هدایت ویسی بود، واگذار کرده بود.
پروفسور نبرد برابر شاگردان حسین فرکی را با نتیجه چهار بر دو واگذار کرد تا کماکان خاطرات بدش از تیم اصفهانی ادامه یابد. برانکو در هفته هجدهم در ورزشگاه آزادی دوباره برابر سپاهان قرار گرفت و بالاخره توانست نوار شکست هایش را پاره کند. آن دیدار با تساوی 2 - 2 خاتمه یافت.
مرد کروات که این بار هم پس از شکست در اولین تقابل، راه غلبه بر حریف را یافته بود در نیم فصل اول لیگ شانزدهم در اصفهان، سپاهان را با نتیجه سه بر یک در هم کوبید تا با یک تیر دو نشان بزند. او انتقام شکست‌های پیشین را گرفت و حسابش را با سپاهان و ویسی یک جا تسویه کرد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.