b_Newsامیدوارم حسن زاده سرعت رای در داربی را بابت بدهی های باشگاه نفت انجام دهد

منصوریان: به بچه های استقلال گفتم داربی دیگر تمام شد

b_News امیدوارم در نبود غایبان جای خالی آنها به خوبی پر شود
تاریخ: 1395/11/27
زمان: 18: 48
نوع: خبر
سرمربی استقلال گفت: یکی از سخت‌ترین بازی‌هایمان را پیش‌رو داریم. ذوب آهن کادرفنی و بازیکنان خوبی دارند.

به گزارش سایت روزنامه گل، منصوریان با توجه به تاخیر پرواز استقلال به اصفهان به موقع در کنفرانس خبری حاضر نشد به صورت تلفنی پاسخگوی خبرنگاران بود که او خصوص بازی تیمش با ذوب آهن گفت: یکی از سخت‌ترین بازی‌هایمان را پیش‌رو داریم. ذوب آهن کادرفنی و بازیکنان خوبی دارند. ذوب آهن اگر در دیدارهای گذشته‌اش بازی را واگذار کرده در عین شایستگی بوده است. ما هم در بازی‌های اخیر خود نتایج خوبی گرفتیم ولی امیدوارم در این مسابقه غیبت بازیکنانمان تاثیر چندانی در عملکردمان نداشته باشد و بازیکنان جایگزین به بهترین شکل ممکن بتوانند ساختار تیممان را حفظ کنند. تمام تلاش ما برای این است که سربلند از زمین بازی بیرون بیاییم. به بچه‌هایم هم گفته‌ام که داربی تمام شده و از این پس باید به فکر ادامه مسابقات باشیم. قبل از بازی با الاهلی با ذوب‌آهن بازی داریم که بسیار سخت‌تر و حساس‌تر از این بازی است.
در ادامه کنفرانس تلفنی منصوریان او به محرومان و غایبان تیمش در بازی با ذوب آهن اشاره کرد: هرایر مگویان، رابسون جانواریو، مهدی رحمتی و وریا غفوری در دیدار با ذوب آهن نمی‌توانند برای ما به میدان بروند.  امیدوارم بازیکنانمان طوری کار کنند که نبود این بازیکنان به چشم نیاید. امیدوارم شرایط تیم ما در نبود این بازیکنان هم ثابت بماند و بازیکنانمان توانایی پر کردن جای آنها را داشته باشند.
وی با اشاره به حکم کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت سید مهدی رحمتی گفت: حرف‌هایم را در این باره زده‌ام و حیف شد کمیته انضباطی به موضوع داربی ورود کرد. در داربی همه از شهرهای مختلف ایران آمده بودند و ما داربی بسیار خوبی را گذراندیم. بابت این داربی به فوتبال ایران و هواداران تبریک می‌گویم.  در فوتبال‌مان شاهد قوانین جالبی هستیم، انتقال باشگاه نفت تهران باید در 20 روز تا یک ماه انجام می‌شد و این باشگاه باید بدهی‌هایش را پرداخت می‌کرد اما چند وقتی است که این اتفاق رخ نداده است. امیدوارم آقای حسن‌زاده به این موضوع ورود و نتیجه را اعلام کند.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.