b_Newsکاپیتان سبزها، خطرناک‌ترین بازیکن

رجب‌زاده؛ آقای گل استقلال - ذوب‌آهن

تاریخ: 1395/11/28
زمان: 12: 10
نوع: خبر
مهدی رجب زاده که در سن 37 سالگی هنوز هم در اوج آمادگی به‌سر می‌برد تاکنون 7 گل به استقلال زده است و در بین بازیکنان دو تیم بهترین آمار را دارد.

به گزارش سايت روزنامه گل؛ مهدی رجب زاده که در سن 37 سالگی هنوز هم در اوج آمادگی به‌سر می‌برد تاکنون 7 گل به استقلال زده است و در بین بازیکنان دو تیم بهترین آمار را دارد. او امروز می‌تواند با زدن گل هشتمش به استقلال رکورد دست نیافتنی از خود به جای بگذارد. رجب‌زاده تا حالا چهار بار با پیراهن ذوب‌آهن و سه گل با پیراهن فجرسپاسی به استقلال گل زده است.
به جز این در بین بازیکنان ذوب‌آهن، مهرداد قنبری، احسان پهلوان،  دانیال اسماعیلی‌فر، مرتضی تبریزی و جری بنگسون بازیکنانی هستند که سابقه گلزنی به استقلال را دارند. اما از آن طرف امید ابراهیمی و خسرو حیدری بازیکنانی هستند که با پیراهن استقلال و وریا غفوری، جابر انصاری و میثم مجیدی بازیکنانی هستند که با پیراهن تیم های دیگر به ذوب‌آهن گل زده‌اند.
در بازی رفت، مرتضی تبریزی تک گل سبزپوشان را به ثمر رساند. در آن سو علی قربانی و امید ابراهیمی ( از روی نقطه پنالتی) دروازه ذوبی‌ها را که در آن زمان تحت هدایت یحیی گل محمدی بودند، گشودند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.