محرومیت ۴ جلسه‌ای جدید برای فرناندینیو

تاریخ: 1395/10/14
زمان: 01: 12
نوع: خبر
هافبک برزیلی خشن تیم فوتبال منچسترسیتی، به دلیل ارتکاب یک خطای شدید دیگر، احتمالاً نقره‌داغ می‌شود.

به گزارش روزنامه گل، فرناندینیو که به تازگی محرومیت سه جلسه‌ای‌اش به خاطر درگیری با سسک فابرگاس در بازی منچسترسیتی و چلسی (در تاریخ 13 آذر) تمام شده بود، شب گذشته (دوشنبه) باز هم جنجال‌آفرین شد.
هافبک برزیلی آبی‌پوشان شهر منچستر در اواسط نیمه اول بازی تکلی خشن و دو پای روی پای یوهان برگ گودمونسون مستقیماً کارت قرمز گرفت و از بازی بعدی تیمش محروم شد.
محرومیت فرناندینیو اما ممکن است سه جلسه دیگر هم تمدید شود. در واقع سابقه انضباطی فرناندینیو که در شش بازی اخیرش که سه بار اخراج شده است او را به دردسر خواهد انداخت.
طبق قوانین لیگ برتر بازیکنی که دو کارت قرمز متوالی می‌گیرد چهار جلسه از همراهی تیمش محروم خواهد شد و این مجازات در انتظار فرناندینیویی است که محرومیت قبلی‌اش باکسینگ دی (روز پس از کریسمس) تمام شده بود.
به این ترتیب فرناندینیو بازی‌های بعدی منچسترسیتی برابر وستهام در لیگ برتر و جام حذفی و نیز بازی خانگی برابر اورتون و بازی خانگی برابر تاتنهام (هر دو در لیگ برتر) را از دست خواهد داد.
فرناندینیو نه تنها در این فصل از لیگ برتر دو بار اخراج شده است بلکه در لیگ قهرمانان اروپا هم برابر بورسیا مونشن‌گلادباخ با دریافت کارت زرد دومش مجبور به ترک میدان شد. البته او محرومیت یک جلسه‌ای خود را در این رقابت‌ها گذرانده است و برای بازی برابر موناکو در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی می‌تواند به میدان برود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.