طارمی قهر کرد

تاریخ: 1395/11/28
زمان: 19: 45
نوع: خبر
طارمی در کورس جدی با ساسان انصاری فولاد قرار دارد و در روزیکه اوهم گل سیزدهم خود را زده است طارمی هم می خواست فاصله خود را با او نزدیک کند بنابراین طبیعی بود که او از این اتفاق ناراحت شود.

مهدی طارمی در روزی که در دو صحنه کلیدی بازی توانست از بازیکنان سپاهان پنالتی بگیرد، در صحنه اول با همکاری جالب خود و رامین رضائیان گل اول تیمش را در صحنه‌ای جالب توجه وارد دروازه سپاهان کرد. در صحنه دوم انتظار داشت پنالتی‌ای که با زرنگی از کاپیتان سپاهان و داور گرفت خودش بزند. اما برانکو ایوانکوویچ این اجازه را به او نداد تا رامین رضائیان بار دیگر پشت ضربه بایستد. 
تصمیمی که چندان به مذاق مهاجم پرسپولیس خوش نیامد و باعث شد این بازیکن با حالت قهر از محوطه جریمه سپاهان خارج و تا زمین خودشان برگردد و با نشستن روی زمین ناخوشایندی خود از تصمیمی که سرمربی تیم گرفته بود را علنی کند. در این صحنه علیرضا بیرانوند اولین بازیکنی بود که بالای سر طارمی حاضر شد بلکه او را دلداری بدهد اما قهر طارمی کاملا مشهود بود و باعث شد این بازیکن در شادی گل پیروزی‌بخش تیمش حضور نداشته باشد.او در کورس جدی با ساسان انصاری فولاد قرار دارد و در روزیکه اوهم گل سیزدهم خود را زده است طارمی هم می خواست فاصله خود را با او نزدیک کند بنابراین طبیعی بود که او از این اتفاق ناراحت شود.
 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.