برانکو:بعد ازشکست داربی ازاین برد خوشحالم

تاریخ: 1395/11/28
زمان: 20: 08
نوع: خبر
برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی 2 بر یک مقابل سپاهان در نشست خبری گفت: هیجان زده هستیم به خاطر این بازی حساس اما برد بسیار بسیار مهمی بود. مخصوصا بعد از دربی و شکستی که در دربی خوردیم خوشحالم...


برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی 2 بر یک مقابل سپاهان در نشست خبری گفت: هیجان زده هستیم به خاطر این بازی حساس اما برد بسیار بسیار مهمی بود. مخصوصا بعد از دربی و شکستی که در دربی خوردیم خوشحالم بابت این برد .چیزی که از همه برایم زیباتر و جالب تر است اینکه هواداران به ما اعتماد داشتند و با بیشترین تعدادی که می شد آمدند و خوشحالم که خوشحالشان کردیم.

وی ادامه داد: انتظار بازی سختی را داشتیم. سپاهان نسبت به جایگاهی که در جدول دارد، تیم بهتری است. با حسن‌زاده و جباروف هم تقویت شده است. می‌دانستیم کارمان سخت است. تیم‌هایی که مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرند چیزی برای از دست دادن ندارند و برای برد می‌آیند و مقابل پرسپولیس به دنبال راه حل برای خودشان هستند. به بازیکنانم تبریک می‌گویم که با سزاواری تمام برنده این بازی شدند و کنترل بازی را در دست گرفتیم.
 

سرمربی پرسپولیس افزود: در یک زمان از بازی ضعیف شدیم، آن‌هم زمانی بود که از حریف پیش افتادیم و مشخص بود که در این دقایق جای سیدجلال و کمال خالی است. آنها در این شرایط می‌توانستند با تجارب خوب‌شان بازی را به تیم برگردانند و به تیم آرامش می‌دادند. با این حال مهم‌ترین هدف ما بردن بود که توانستیم به آن دست پیدا کنیم.

برانکو در ادامه عنوان کرد: فرصت‌های گلزنی زیادی را از دست دادیم. در نیمه اول 4 موقعیت صد درصد را به دست آوردیم.

برانکو در ادامه در مورد اینکه به نظر می‌رسید جناح راست پرسپولیس عملکرد خوبی ندارد و تیمش قدر موقعیت‌ها را نمی‌داند، عنوان کرد: فرصت‌های گلزنی زیادی را از دست دادیم. در نیمه اول ۴ موقعیت صد درصد را به دست آوردیم و با آرامش برخورد می‌کردیم. خوشبختانه پنالتی‌هایمان به ثمر رسید، با نظر شما موافق نیستم. جناح راست ما امروز عملکرد ضعیفی نداشت، البته در صحنه‌ای که سپاهان موقعیت پنالتی به دست آورد، محرمی نباید با وجود اینکه فرید کریمی به زمین آمده آنقدر جلو می‌رفت و باید بیشتر پوشش می‌داد.

وی افزود: سپاهان برای همه چیز یا هیچ به میدان آمده بود، اینکه ما توانستیم خوب پاسکاری کنیم، اتفاق خوبی بود. اگر این روند را ادامه دهیم، بسیار مناسب است. باید تکلیف بازی را زودتر مشخص کنیم. مهرداد محمدی و فرید کریمی بازیکنان خوبی هستند. کنترل حسن‌زاده هم بسیار سخت بود. تا قبل از اینکه بازی یک بر صفر به سود ما شود، سپاهان شانس زیادی به دست نیاورد. بعد از گلزنی ما بازی یک مقدار باز شد و اگر گل دوم را می‌زدیم شرایط به‌طورکامل تغییر می‌کرد.

سرمربی پرسپولیس در رابطه با اینکه یکی از تعویض‌هایش همیشه رامین رضائیان است و این مسئله از قبل مشخص است، عنوان کرد: این مسئله همیشگی نیست،‌گاهی سروش رفیعی و محسن مسلمان هم تعویض می‌شوند. با توجه به دوندگی بیش از اندازه بازیکنان وسط زمین معمولاً به خاطر خستگی زیاد تعویض‌ها را در آن منطقه انجام می‌دهیم.
 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.