b_Newsمهاجم پرسپولیس محرومیتش را گذرانده و مدارک برای AFC ارسال شد

فتاحی: بعید میدانم طارمی برای بازی با الهلال مشکلی داشته باشد

تاریخ: 1395/11/29
زمان: 14: 27
نوع: خبر
مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: مهاجم پرسپولیس محرومیت خود در لیگ قهرمانان آسیا را بر اساس قوانین کنفدراسیون پشت سر گذاشته است.

به گزارش سایت روزنامه گل و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سعید فتاحی در مورد محرومیت مهدی طارمی از حضور در دیدار مقابل الهلال در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: مهاجم پرسپولیس محرومیت خود در لیگ قهرمانان آسیا را بر اساس قوانین کنفدراسیون پشت سر گذاشته است و مدارک مربوط به این امر برای صدور مجوز بازی برابر الهلال برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شده است.
وی افزود: در پی استعلامی که از سوی روابط عمومی باشگاه و از طریق  روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال از AFC صورت گرفت و با توجه به وضعیت اعلام شده برای مهدی طارمی، اقدامات اداری و حقوقی لازم بلافاصله با همکاری باشگاه، سازمان لیگ و روابط بین الملل فدراسیون انجام شد.
مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ادامه داد: به این منظور مدارک لازم از جمله ترجمه چک لیست اولین بازی پرسپولیس پس از آن دیدار آسیایی در لیگ برتر که برابر پديده مشهد بود و مهدی طارمی از حضور در آن محروم بود ، بخشی از قوانین کنفدراسیون و لیگ قهرمانان آسیا که بر اساس آن بازیکن باید در صورت عدم ادامه حضور تیم در مسابقات، محرومیت خود را در اولین مسابقه رسمی داخلی متحمل شود و نامه‌ای در توضیح این موارد برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شد.
فتاحی خاطرنشان کرد: بازیکن محرومیت خود را بر اساس قوانین وقت مسابقات که از سوی کنفدراسیون تعیین شده بود پشت سر گذاشته است و به این ترتیب مهاجم پرسپولیس نباید برای همراهی تیمش در بازی با الهلال مشکلی داشته باشد. مدارک ارسال شده و منتظر جواب رسمی AFC هستیم و طبعاً با توجه به این موارد نباید مشکلی برای بازی طارمی وجود داشته باشد.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.