b_Newsخوشحالم همه بازیکنان برای بازی با الهلال در اختیار تیم هستند

برانکو: به بازیکنانم برای آسیا ایمان دارم

تاریخ: 1395/11/30
زمان: 13: 18
نوع: خبر
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد تیمی موفق خواهد شد که بازیکنان خوبی را روی نیمکت ذخیره‌هایش داشته باشد.

به گزارش سایت روزنامه گل، برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین امروز پرسپولیس درباره دیدارهای پیش‌روی سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیا گفت:  برای چهار تیم ایرانی حاضر در این رقابت‌ها یک موفقیت است که بتوانند از حیثیت فوتبال ایران دفاع کنند. همه می‌خواهند بهترین نمایش را ارائه کنند و باید تلاش لازم را داشته باشند که از همه توان‌شان برای موفقیت استفاده کنند.
برانکو  در ادامه با بیان اینکه تیمش در سخت‌ترین گروه لیگ قهرمانان قرار گرفته است، یادآور شد: خوشحالم که تمام بازیکنان خود را برای بازی با الهلال در اختیار داریم. بدون شک بازی سختی را مقابل الهلال داریم. این تیم در حال حاضر یکی از بهترین تیم‌های آسیاست که در چند سال اخیر همواره از مدعیان قهرمانی بوده است. الریان هم بهترین تیم قطر است. الوحده نیز به همراه العین از قدرتمندترین تیم‌های امارات به شمار می‌آید. با این تفاسیر ما در سخت‌ترین گروه این رقابت‌ها قرار گرفته‌ایم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه آیا از حریفان تیمش به اندازه کافی شناخت دارد یا نه، تصریح کرد: در مورد ضعف حریفانم توقع نداشته باشید صحبت کنم. به طور کل می‌گویم که با حریفان بسیار قدری بازی داریم، تیم‌هایی که از بهترین‌های آسیا و لیگ کشورشان هستند.
وی راجع به اینکه گفته می‌شود پرسپولیس روی نیمکت بازیکنان خوبی را در اختیار ندارد، تصریح کرد: بدون تردید هر تیمی که می‌خواهد موفق باشد باید بازیکنان خوبی را روی نیمکت داشته باشد. ما در بازی‌های قبلی خود تعدادی از نفرات‌مان را به دلیل محرومیت یا مصدومیت در اختیار نداشتیم، اما با این وجود توانستیم تیم قدرتمندی چون سپاهان را شکست دهیم. در این شرایط نمی‌شود گفت بازیکنان خوبی را در اختیار نداریم و من به تمام بازیکنانم ایمان دارم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.