b_Newsنوبت پولاد سرد شد

وزنه برداری آمریکا در انتظار ok ایران

تاریخ: 1395/12/01
زمان: 13: 00
نوع: خبر
دومین دوره رقابت‌های وزنه‌برداری فجر کاپ در شرایطی قرار است از 19 اسفند به میزبانی اهواز برگزار شود که تا دیروز حضور 20 کشور از سراسر جهان در این رویداد بین‌المللی قطعی شده بود.

دومین دوره رقابت‌های وزنه‌برداری فجر کاپ در شرایطی قرار است از 19 اسفند به میزبانی اهواز برگزار شود که تا دیروز حضور 20 کشور از سراسر جهان در این رویداد بین‌المللی قطعی شده بود.کشورهای اردن، آذربایجان، انگلیس، پاکستان، ایتالیا، ترکیه، رومانی، مجارستان، عراق، کویت، صربستان، تایلند، نیجریه، کامرون، تونس، لیبی، یمن، بنگلادش، اوگاندا و رومانی به صورت قطعی با ارسال اسامی وزنه‌برداران، کادرهای فنی و اجرایی خود به فدراسیون وزنه‌برداری کشورمان برای رقابت در شهر اهواز اعلام آمادگی کرده‌اند.

تیم ملی وزنه‌برداری آمریکا نیز اسامی وزنه‌برداران و کادر فنی خود را برای حضور در تورنمنت فجر کاپ ارسال کرده و برای آمدن به کشورمان تمایل خود را اعلام کرده است، اما با توجه به مشکلاتی که از لحاظ صدور روادید برای آمریکایی‌ها در ایران وجود دارد، مشخص شدن قطعی وضعیت حضور وزنه‌برداران این کشور بستگی به نظر نهایی مسئولان دارد.

تعداد تمام افرادی که تا دیروز برای شرکت در جام فجر اعلام آمادگی کرده‌اند (وزنه‌برداران، عوامل اجرایی، عوامل فنی، مسئولان عالی رتبه کنفدراسیون‌های قاره‌ای و نیز فدراسیون جهانی) 96 نفر بود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.