b_Newsملاقات بهادر مولایی باآیت ا... بطحائی

تاسیس سازمان غیردولتی برای حضور مدال آوران جهان

تاریخ: 1395/12/02
زمان: 11: 30
نوع: خبر
بهادر مولايي نايب قهرمان وزنه برداري جهان و قهرمان آسيا ديدار صمیمانه با آيت ا... بطحائي گلپايگاني نماینده مردم محترم تهران در مجلس خبرگان رهبری داشتند.

بهادر مولايي نايب قهرمان وزنه برداري جهان و قهرمان آسيا ديدار صمیمانه با آيت ا... بطحائي گلپايگاني نماینده مردم محترم تهران در مجلس خبرگان رهبری داشتند.

در این دیدار صمیمانه ضمن ابراز قدردانی از بهادر مولایی در خصوص کسب افتخارات متعدد برای جمهوری اسلامی ایران برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت از خدای منان خواستار شد.

مولایی نیز ضمن تشکر از فرصت ایجاد شده جهت دیدار بر اساس شیوه پهلوانی خود، از تمام عزیزانی که باعث پیشرفت و کسب عناوین و افتخارات گشته تشکر کرده و خود را مرهون زحمات تمامی عزیزان دست اندرکار من جمله ریاست محترم فدراسیون و اساتید همراه دانست.

سپس، سعید بابایی گزارشی را به حضرت آیت ا... دکتر بطحائی گلپایگانی اعلام داشتند و در ابتدا حضور جناب آقای دکتر سلطانی فر را به عنوان وزیر محترم ورزش و جوانان ایران تبریک گفته و اعلام کردند از آنجایی که آقای دکتر سلطانی فر در تمامی مقاطع مدیریتی پرتلاش و موفق بودند قطعا حضور ایشان در وزارت ورزش نیز باعث خیر و برکت خواهد بود.

سعید بابایی اعلام داشت: دنیا برای بد معرفی کردن ایران هزینه کرده است اما سوال مهم اینجاست که ما برای معرفی واقعی خودمان چه اعتباری اختصاص داده ایم. البته دولت در بخشی که مربوط به تغییر ادبیات جهانی نسبت به ما بود تلاش کرده، اما به نظر می رسد برای معرفی اقتدار و توانمندی های ورزشی کشور در فضای بین الملل یکی از موارد مورد نگاه و اثرگذار حضور و یکدستی قهرمانان ورزشی ایران با کشورهای جهان در کنار یکدیگر می باشد که این اتفاق باعث نشان دادن محبت و فرهنگ ورزشی ایران است.

بر این اساس یکی از فعالیت های جدید بهادر مولایی، تاسیس سازمانی غیر دولتی جهت حضور قهرمانان مدال آور جهان می باشد.

آيت ا... بطحائي در اين ديدار ضمن ابراز خرسندي از ايده بهادر مولايي در خصوص تأسيس سازماني جهت ايجاد پيوند قلبي و الفت بين قهرمانان به ايشان تبريك گفتند و برای ايشان از خداوند منان سلامتي و موفقيت بيش از پيش مسالت كردند؛ همچنين معظم له پيشنهاد دادند كه اسم اين سازمان با عنوان (تقريب القهرمانان) ثبت شود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.