b_Newsچالشی که گریبان گیر وزنه برداری هم شد

جام 2 میلیاردی در بی هوایی اهواز

تاریخ: 1395/12/02
زمان: 14: 40
نوع: خبر
هنوز عمر رقابت‌های بین المللی وزنه‌برداری جام فجر به یکسال نرسیده بود که متولیان فدراسیون وزنه‌برداری اعلام کردند دومین دوره این رقابتها در راه است.

مسابقاتی که خرداد امسال شاهد برگزاری نخستین دوره آن در تهران بودیم و هنوز یکساله نشده بود، دومین دوره اش هم نزدیک است و باید ۱6 روز دیگر ، شاهد برگزاری دومین دوره آن در اهواز آن هم با حضور مدعیانی از ۲۰ کشور دنیا باشیم.
طی روزهای اخیر حتی نفس کشیدن برای افراد عادی و فعالیت های روزمره برای مردم اهواز، سخت و گاهی ناممکن است، چه برسد به ورزش قهرمانی و وزنه زدن روی تخته که مطمئنا ورزشکاران نیز در انجام آن با مشکل روبرو خواهند بود!
وضعیت آب و برق و برخی تاسیسات شهری اهواز هم با توجه به غوغای ریزگرد در این شهر، تعریف چندانی ندارد و روزی نیست که خبری مبنی بر قطعی آب و برق و وعده رفع آن از سوی وزرا و مسئولان در اخبار منتشر نشود. فرودگاه اهواز  هم مثل دیگر امکانات این شهر حسابی زمین گیر شده و مدام شنیده می شود برخی پروازها لغو و یا با تاخیر طولانی مدت انجام می شود. حال فدراسیون با چه ذهنیت و هدفی قصد دارد به قول خود یکی از معتبرترین رقابتهای بین المللی این رشته را در اهواز برگزار کند، مشخص نیست.
گفته می شود برای برگزاری این دوره از مسابقات، اعتباری نزدیک به دو میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.