b_Newsشوخی پرسپولیس با ترکاشوند

باز هم عکس می‌گیری؟!

تاریخ: 1395/12/03
زمان: 06: 42
نوع: خبر
بحث استقلالی بودن یکی از مسوولان باشگاه پرسپولیس همچنان سوژه سرخ‌هاست.

مهدی امینی / بحث استقلالی بودن یکی از مسوولان باشگاه پرسپولیس همچنان سوژه سرخ‌هاست و حتی هواداران این تیم نیز بارها به موضع‌گیری علیه ترکاشوند پرداخته‌اند.
ترکاشوند از همان ابتدای ورودش به پرسپولیس با دردسرهای زیادی روبه‌رو شد. جدا از بحث خریدهای عجیب و غریب پرسپولیس و ماجرای اردوی اوکراین، شایعه استقلالی بودن ترکاشوند باعث شد تا او به یکی از چهره‌های خبرساز و پرحاشیه باشگاه پرسپولیس تبدیل شود.
البته ترکاشوند برای فرار از این ماجرا تدابیر مختلفی را اتخاذ کرد. او پس از اینکه پسرش را به تمرین پرسپولیس برد، با شوخی و خنده اعلام کرد که پسرش استقلالی است و به همین دلیل همه گمان می‌کنند که خود ترکاشوند هم استقلالی است و به رنگ آبی علاقه دارد! هرچند که پرسپولیسی‌ها هرگز به توجیهات ترکاشوند توجهی نکردند و عذر او را نپذیرفتند ولی رفتارهای عجیب و غریب آقای مدیر ادامه پیدا کرد. در شبی که پرسپولیسی‌ها تولد کریم باقری را جشن گرفتند، ترکاشوند همانند یکی از بستگان خیلی نزدیک آقاکریم در کنار مربی پرسپولیس ایستاد تا با توجه به حضورش در قاب دوربین‌ها، سهم بیشتری از انتشار عکس‌ها در فضای مجازی داشته باشد. نکته جالب در مورد این ماجرا جایی بود که بعضی از بازیکنان پرسپولیس به ‌شوخی و خنده حرف‌شان را به ترکاشوند می‌زدند: «عکس‌ها رو برای اینستاگرام می‌خوای؟ عکس دوست داری؟» متلک‌های بازیکنان پرسپولیس به معاون باشگاه‌شان در حالی ادامه پیدا کرد که ترکاشوند از جایش تکان نخورد تا رکورد بیشترین عکس با پرسپولیسی‌ها را به عنوان یک استقلالی شکسته باشد!
نکته جالب اینکه همین حواشی و همین صحبت‌‌ها در استقلال هم مطرح است و بعضی از استقلالی‌ها معتقدند که پندار توفیقی، دبیر هیات‌مدیره باشگاه استقلال هم پرسپولیسی است!

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.