b_Newsهفته‌ای که گل و بلبل نبود

جهانبخش مصدوم بود، گوچی و یارانش باختند

تاریخ: 1395/12/02
زمان: 22: 30
نوع: خبر
هفته بیست و سوم لیگ هلند برای رضا قوچان‌نژاد و علیرضا جهانبخش دو لژیونر ملی‌پوش ایرانی خوش‌یمن نبود.

آرمان صالحی / هفته بیست و سوم لیگ هلند برای رضا قوچان‌نژاد و علیرضا جهانبخش دو لژیونر ملی‌پوش ایرانی در سرزمین گل‌ها خوش‌یمن نبود. هیرنفین در حضور 90 دقیقه‌ای قوچان‌نژاد شکست خورد و جهانبخش به دلیل آسیب‌دیدگی در ترکیب آلکمار حضور نداشت.

 

ناکام در پس گرفتن صدر جدول گلزنان
گوچی در دیدار این هفته تیمش مقابل توئنته 90 دقیقه حضور داشت اما موفق به گلزنی نشد. هیرنفین که حدود نیمی از گل‌هایش در این فصل را رضا به ثمر رسانده در این مسابقه که او گل نزد بازنده میدان بود و با نتیجه یک بر صفر بازی را به میزبان خود واگذار کرد تا میزان تاثیرگذاری مهاجم ایرانی در این تیم مشخص شود.
تک‌گل این بازی توسط متئوس کلیچ در دقیقه 54 از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. به نظر می‌رسد قوچان‌نژاد در گلزنی در تیم هیرنفین تنها است، شاید اگر او در تیمی بهتر از هیرنفین در این فصل توپ می‌زد شانس بیشتری برای قهرمانی داشت.
گوچی فرصت پس گرفتن صدر جدول گلزنان لیگ هلند را از نیکولای یورگنسن مهاجم فاینورد از دست داد. یورگنسن با 15 گل در صدر جدول گلزنان و قوچان نژاد با 13 گل در تعقیب اوست. ساموئل آرامنتروس از هراکلس هم با یازده گل پس از گوچی قرار دارد. یورگنسن 25 درصد از گل‌های فاینورد، آرامنتروس 34 درصد از گل‌های هراکلس و رضا 47 درصد از گل‌های هیرنفین را به ثمر رسانده اند.
این آمار نشان می‌دهد قوچان کار سختی در تیمش دارد و بخش بزرگی از وظیفه گلزنی روی دوش اوست. هیرنفین با 33 امتیاز به رتبه هفتم سقوط کرد.

 

توقف در نبود ستاره ایرانی
آلکماری‌ها در این هفته که ستاره ایرانی خود را به دلیل مصدومیت خفیف به همراه نداشتند، نتوانستند به نتیجه‌ای بهتر از تساوی دست پیدا کنند. آنها در بازی هفته بیست و سوم میهمان تیم ویلم بودند. آنها در حالی که از حریف خود با 1 گل پیش بودند و تنها لحظاتی تا یک برد مهم فاصله داشتند، در دقیقه 92 دروازه خود را باز شده دیدند و در نهایت با تساوی یک بر یک و کسب تنها یک امتیاز به کار خود پایان دادند.
 آلکمار که در صورت پیروزی در این بازی می‌توانست به رده چهارم جدول رده‌بندی برسد به امتیاز 36 رسید تا کماکان تیم پنجم جدول رده‌بندی لیگ هلند نام بگیرد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.