پاسخ سازمان محیط زیست به علی کریمی

تاریخ: 1395/12/02
زمان: 21: 55
نوع: خبر
روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست پیرو انتشار کامنتی از سوی علی کریمی، به وی پاسخ داد.


 
به گزارش سایت روزنامه گل، روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست پیرو انتشار کامنتی از سوی علی کریمی، ملی پوش سابق کشورمان و سپس انتشار پستی در اینستاگرام وی؛ ضمن ابراز خرسندی از وجود فضای نقد و استقبال از امر به معروف آحاد جامعه به مسئولان، برای روش شدن افکار عمومی نکاتی را در پاسخ به ایشان یادآور شد.
جناب اقای کریمی ضمن تشکر از توجه شما نسبت به معضلات محیط زیستی کشور، از آنجا که به عدم همدلی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با مردم خوزستان حتی در ظاهر و با قراردادن یک پست در اینستاگرام اشاره کرده اید، به اطلاع می رساند که اگر ملاک خدمت، پست گذاری در اینستاگرام باشد، خانم ابتکار طی سه هفته گذشته، پست های متعددی در مورد خوزستان در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده که در دسترس همگان است.
اما مهم تر از پست گذاشتن برای یک مسئول، حضور وی در استان و پیگیری مشکلات است که خانم ابتکار ۱۴ بهمن ماه در اهواز و شادگان حاضر شدند و مسئولان مربوطه و مقامات بین المللی را نیز برای تاکید بر جایگاه تالاب های خوزستان با خود همراه کردند. به علاوه در همین سفر، شورای اداری استان با حضور استاندار و همه مدیران ذی ربط کارگروه مقابله با گرد و غبار تشکیل، اقدامات انجام شده تشریح و راهبردهای کوتاه مدت و بلندمدت مشخص شد.
اما باید توجه داشته باشید که سازمان حفاظت محیط زیست عهده دار وظایف مطالعه، سیاستگذاری، برنامه ریزی و نظارت است که همه این ها در خصوص مقابله با گرد و غبار استان خوزستان انجام شده و وظیفه اجرا نیز بر عهده دستگاه های دیگری است.  مجددا از دغدغه شما برای هموطنان خوزستانی تشکر می شود.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.