b_Newsحمایت ستاره بسکتبال از همشهری هایش

حامد حدادی : اگر دنبال از بین رفتن مردم اهواز هستید، دست روی دست بگذارید!

تاریخ: 1395/12/03
زمان: 13: 00
نوع: خبر
حمایت ورزشکاران از مردم اهواز در اینستاگرام همچنان ادامه دارد. حامد حدادی که خودش هم اهل خوزستان است در اینستاگرام در حمایت از همشهری هایش پستی گذاشت.

حمایت ورزشکاران از مردم اهواز در اینستاگرام همچنان ادامه دارد. حامد حدادی که خودش هم اهل خوزستان است در اینستاگرام در حمایت از همشهری هایش نوشت:«هر دم از این باغ بری می رسد. سال های سال است که مردم نجیب خوزستان ریه های خود را میزبان مهمان ناخوانده ای به نام گرد و خاک کرده اند و دم نزدند ولی انگار هرچه مردم خوزستان صبورتر، مشکلات شان روز به روز بیشتر.

نبودن آب آشامیدنی، بیکاری، نبودن امکانات ورزشی و شهری، گرد و خاک و حالا نیز قطعی های طولانی مدت برق که عملا زندگی را در این استان فلج کرده و به تمامی این ها گرمای طاقت فرسای هشت ماه سال را نیز اضافه کنید.

اگر مقصود از بین رفتن مردم استان است که باز هم دست روی دست بگذارید و مرگ تدریجی هم استانی های من را به نظاره بنشینید ولی اگر گوشه ای از دل تان به درد آمده از دیدن این همه مظلومیت، کمر همت ببندید و راه حلی بجویید که شاید این وضع اسفناک و این روزهای تلخ هرچه سریع تر به پایان برسد.

من خودم اهل خوزستانم و خانواده ام ساکن اهواز هستند، بسیاری از اقوام و دوستانم نیز آنجا سکونت دارند، به همین خاطر با تمام گوشت و پوست تنم مشکلات استانم را می شناسم.»

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.