AFC بازی برگشت عربستان و عراق در جده را تایید کرد

تاریخ: 1395/10/27
زمان: 01: 23
نوع: خبر
كنفدراسیون فوتبال آسیا با توجه به رای صادره از سوی دادگاه CAS برگزاری دیدار برگشت تیم‌های ملی عربستان و عراق در جده را تایید کرد.

به گزارش روزنامه گل، کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت رسمی محل برگزاری دیدار برگشت تیم‌های ملی عربستان و عراق در چارچوب دور برگشت مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در گروه B آسیا در ورزشگاه الجوهره شهر جده را تایید کرد.
این تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از صدور رای دادگاه بین‌المللی حکمیت ورزشی به نفع عربستان جهت میزبانی از عراق در جده گرفته شد. پیش از این فیفا با توجه به امتناع تیم ملی عربستان از سفر به تهران  رای به برگزاری دو بازی رفت و برگشت تیم‌های ملی عراق و عربستان در زمین‌های بی طرف داده بود اما دادگاه CAS این رای را به سود عربستانی‌ها تغییر داد.
فدراسیون فوتبال عراق در ایران میزبان دیدارهای خانگی از حریفان خود در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه است اما به خاطر امتناع عربستان از سفر به تهران بازی رفت برابر این تیم را در مالزی برگزار کرد. عراقی‌ها با توجه به این اتفاق قصد داشتند تا بازی برگشت نیز در خارج از خاک عربستان و در زمین بی‌طرف برگزار شود اما در نهایت باید در جده به مصاف این تیم بروند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.