b_Newsدانشگر و فراهانی بی‌تجربگی کردند و محروم شدند

صادقی: مسوولان باشگاه از بچه‌ها حمایت کنند تا مقابل پرسپولیس نتیجه بگیریم

تاریخ: 1395/12/03
زمان: 23: 29
نوع: خبر
اکبر صادقی هافبک نفت تهران چندان نگران غیبت میلاد فراهانی و محمد دانشگر در بازی با پرسپولیس نیست.

به گزارش سایت گل، اکبر صادقی هافبک نفت تهران چندان نگران غیبت میلاد فراهانی و محمد دانشگر در بازی با پرسپولیس نیست چرا که از نظر او نفت تهران بازیکنان بزرگی دارد که می‌توانند جایگزین این دو مهره اصلی تیم شوند و عملکرد خوبی مقابل پرسپولیس داشته باشند تا نتیجه خوبی کسب کنند و خودشان را بالای جدول نگه دارند.

 

مقابل ماشین‌‌سازی پیروز شدید. بازی چطور بود؟
باتوجه به شرایطی که پیش آمد و بازی یک روز عقب افتاد بچه‌های ما خیلی خوب بازی کردند و می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم اما باز هم خدا را شکر که با صحبت‌های علی دایی نتیجه گرفتیم و سه امتیاز را کسب کردیم.

 

ماشین‌سازی در این دیدار چطور بود؟
فکر می‌کنم ماشین‌سازی با مهره‌هایی که دارد تیم زهرداری است اما چون خیلی وقت است که نتیجه نگرفته‌اند تیم‌شان به باخت و مساوی عادت کرده است و امیدوارم با آقای کاظمی موفق باشند و در ادامه کار نتیجه بگیرند.


دانشگر و فراهانی مقابل ماشین‌سازی سه کارته شدند و بازی با پرسپولیس را از دست دادند. غیبت آنها مقابل پرسپولیس مشکل‌ساز نمی‌شود؟
صد درصد مشکل‌ساز خواهد شد چون دو تا از بهترین مهره‌های خودمان را از دست دادیم. آنها در جریان بازی با ماشین‌سازی با یکدیگر بحث کردند و به داور یا بازیکنان حریف توهین یا بی‌احترامی نکردند اما داور خیلی راحت به آنها کارت داد و آنها را از بازی با پرسپولیس محروم کرد. امیدوارم آنها از این اتفاق درس بگیرند و تجربه‌شان بیشتر شود. در آن بازی دانشگر و فراهانی یک مقدار بی‌تجربگی کردند اما بازیکنان جایگزین ما هم بازیکنان بزرگی هستند و امیدوارم جلوی پرسپولیس موفق باشند.

 

چه تصوری از بازی مقابل پرسپولیس دارید؟
یک بازی خیلی سخت پیش رو داریم. امیدوارم پرسپولیس از آسیا موفق برگردد. پرسپولیس امسال تیم خیلی خوبی دارد و صدرنشین لیگ هستند. اما تیم ما برای ماندن در بالای جدول نیاز به امتیاز دارد. امیدوارم با صحبت‌هایی که علی‌ آقا خواهند کرد در این بازی نتیجه خوبی بگیریم. ان‌شاءا... مسوولان باشگاه هم کمک و از تیم حمایت کنند و مشکلات بچه‌ها را حل کنند تا نتیجه خوبی مقابل پرسپولیس بگیرند.

 

می‌گویند تو پرسپولیسی هستی و اصلا دوست نداری جلوی پرسپولیس بازی کنی. این شایعات صحت دارد؟
نه، کسانی که در لیگ برتر بازی می‌کنند رنگ‌ها برای‌شان اهمیتی ندارد. ما دنبال برد و کسب سه امتیاز هستیم و تلاش می‌کنیم تا نتیجه خوبی مقابل پرسپولیس بگیریم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.