b_Newsهمین‌ جوان‌ها، السد و داربی را بردند

طباطبایی: جای منصوریان بودم بازیکنان جوانم را این‌طوری تخریب نمی‌کردم

b_News بیشتر از نگرفتن بازیکن نگران نوع بازی استقلال هستم
تاریخ: 1395/12/04
زمان: 07: 34
نوع: خبر
دروازه‌بان سابق استقلال با حرف‌های منصوریان پس از شکست مقابل الاهلی امارات موافق نیست.

مهدی نوری/ هادی طباطبایی دروازه‌بان سابق استقلال با حرف‌های منصوریان پس از شکست مقابل الاهلی امارات که گفته بود روی جوانی تیم گل خوردیم موافق نیست چون معتقد است همین جوان‌ها السد قطر و داربی را برده‌‌اند و امروز که تیم شکست خورده است نباید همه تقصیرها را گردن آنها انداخت.


در مورد شکست استقلال مقابل الاهلی امارات صحبت می‌کنید؟
خیلی بازی بی‌کیفیتی نبود. جالب بود که در طول بازی دنبال ویژگی‌های الاهلی بودم. اما آنها هم خوب نبودند. الاهلی به لحاظ نفری خوب بود اما کار تیمی خوبی نداشتند. آنها از نظر انفرادی خوب و قدرتمند بودند و وینگر راست آنها هم بازیکن خلاقی بود. اما از نظر کار گروهی خوب نبودند. چیزی که باعث شد استقلال در این بازی تحت تاثیر قرار بگیرد تفکرات استقلال در این بازی بود. چون استقلالی‌ها فکر می‌کردند الاهلی خیلی فشار می‌آورد و رفتند تا دفاعی بازی کنند و فضاها را از حریف بگیرند و ضدحمله بزنند. وقتی در نیمه اول دیدند که الاهلی فشار چندانی نمی‌آورد، استقلال در نیمه دوم باید تغییر تاکتیک می‌داد و جلو می‌آمد اما همیشه نگران گل‌خوردن بودند و این کار را نکردند.

 

منصوریان اعلام کرده روی جوانی تیم از الاهلی گل خوردیم. در این مورد چه نظری دارید؟
نمی‌دانم چه بگویم. اما اگر من بودم چنین حرفی را نمی‌زدم. چون همین جوان‌ها السد قطر و داربی را بردند. پس در گذشته از همین جوان‌ها استفاده کرده‌اند و کیفیت را ارایه داده‌اند و جایی‌که شکست می‌خوریم نباید این حرف‌ها را بزنیم. من اگر مربی استقلال بودم این حرف را نمی‌زدم.

 

گویا منصوریان حالا که نتیجه نگرفته می‌خواهد کاسه کوزه‌ها را سر جوان‌های تیم بشکند. این‌طور نیست؟
نمی‌دانم. واقعا نمی‌دانم تصورش چه بوده که این حرف را زده است. اما من اگر بودم چنین حرفی نمی‌زدم. خودتان استنباط کنید که منظورش از این حرف‌ها چه بوده است و آدم خودش متوجه می‌شود چه استنباطی می‌شود از حرف‌های او کرد اما من اگر بودم بازیکنان جوان تیم را این‌طوری تخریب نمی‌کردم و نباید حالا که تیم باخته تقصیرها را گردن جوان‌ها انداخت.

 

قرار است استقلال در امارات بماند و هفته بعد راهی عمان شود تا با التعاون عربستان بازی کند. دوری از خانواده باتوجه به روحیات بازیکنان ایرانی برای استقلال مشکل‌ساز نمی‌شود؟
نه مشکل‌ساز نمی‌شود. بلکه کمک هم می‌کند. دوری از خانواده دیگر مشکل‌ساز نمی‌شود چون فرهنگ‌ها نسبت به گذشته فرق کرده است. اینجا هم که باشند فقط در اینترنت و فضای مجازی هستند. الان هر جای دنیا که باشی کنار هم هستید. چون فضای مجازی دسترسی را راحت کرده است. آن دوران ما بود که دوری از خانواده مشکل‌ساز می‌شد. چون دسترسی آسان نبود.

 

بازی با التعاون عربستان را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟
شناختی از آنها ندارم و بعد از بازی می‌توانیم در مورد آن صحبت کنیم.

 

استقلال آسیا را با شکست شروع کرد. این شکست مخرب است یا در ادامه راه می‌تواند به منصوریان کمک کند؟
یک نکته‌ای که منصوریان گفت این بود که خوب جایی شکست خوردیم و معنی این حرف یعنی اینکه بازی بعد را قطعا می‌برند. حالا ببینیم این اتفاق می‌افتد یا نه. اما بازی دوم خیلی مهم است و باید منتظر بازی دوم استقلال باشیم.

 

استقلال در نیم‌فصل نتوانست بازیکن جذب کند. حضور در دو جام باتوجه به کمبود بازیکنی که استقلال دارد مشکل‌ساز نمی‌شود؟
قبلا گفته بودم که محدودیت به منصوریان کمک کرد چون نفراتی که اول فصل جمع کرده بود نمی‌توانستند به او کمک کنند و منصوریان آشفته بود و نتوانست از آنها کمک بگیرد. اما این محدودیت به منصوریان کمک کرد و باید ببینیم در آینده چکار می‌کنند و در یکی، دو ماه آینده چه اتفاقی می‌افتد. من بیشتر از نگرفتن بازیکن نگران نوع بازی استقلال هستم و باید ببینیم در آینده چه اتفاقی می‌افتد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.