b_Newsقهرمان لندن تو تعارف گیر کرده

نابغه فرنگی مربیگری اش را تکذیب کرد

b_News سوریان: یک سال استراحت می کنم و بعد تصمیم می گیرم
تاریخ: 1395/12/04
زمان: 12: 00
نوع: خبر
حمید سوریان، پس از ناکامی در المپیک ریو هر چند به طور رسمی از دنیای قهرمانی خداحافظی نکرد، اما بعید به نظر می‌رسد قصدی برای ادامه‌ کشتی داشته باشد.

حمید سوریان، دارنده 7 مدال طلای جهان و  المپیک پس از ناکامی در المپیک ریو هر چند به طور رسمی از دنیای قهرمانی خداحافظی نکرد، اما بعید به نظر می‌رسد با توجه به شرایط دیگر قصدی برای ادامه‌ کشتی داشته باشد.

صبح امروز خبری منتشر شد که سوریان به تازگی به عنوان مربی در آکادمی کشتی شهید رضایی مجد تهران به نوجوانان و جوانان کشتی‌گیر آموزش کشتی فرنگی را آغاز کرده است. این در حالی است که طبق شنیده های «گل» سوریان به نوعی در رودروایسی قرار گرفته و گاهی در روزهای فرد پاسخگوی سوالات ورزشکاران نو پا است.

در همین ارتباط سوریان که بعد از المپیک با هیچ رسانه ای مصاحبه نکرد، در جملات کوتاهی درباره شایعه مربیگری اش به تسنیم گفت : این خبر اصلا صحت ندارد و به خاطر علاقه و دینی که به نوجوانان داشتم، سه روز در هفته به نوجوانان تمرین می‌دهم و این بدان معنا نیست که قرار است مربی شوم.بعد از المپیک لندن یک سال استراحت کردم و قرار است بعد از المپیک ریو نیز یک سال استراحت کنم. تازه 6 ماه از بازی‌ها گذشته و تصمیمی برای مربیگری ندارم و بعد از یک سال تازه تصمیم خواهم گرفت که در کشتی چه کاری انجام بدهم.

او افزود: پتانسیل کشتی بالاست و سه روز در هفته با تیم نوجوانان تمریناتم را ادامه می‌دهم. وقتم نسبت به قبل آزادتر شده و وظیفه خود می‌دانستم که با نوجوانان کار کنم ولی اینکه بخواهم روی به مربیگری بیاورم، صحت ندارد و بعد از استراحت یک ساله در مورد آن تصمیم‌گیری خواهم کرد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.