b_Newsمثلث بهداد، کیانوش و سهراب قهرمان لیگ می شود ؟

نبرد پولادمردان زیر ریزگردهای اهواز

تاریخ: 1395/12/04
زمان: 15: 45
نوع: خبر
لیگ برتر وزنه‌برداری به ایستگاه پایانی رسیده و وزنه برداران شش تیم پنجم و ششم اسفند روی تخته می روند تا تکلیف قهرمان فصل ۹۵ مشخص شود.

لیگ برتر وزنه‌برداری به ایستگاه پایانی رسیده و وزنه برداران شش تیم پنجم و ششم اسفند روی تخته می روند تا تکلیف قهرمان فصل ۹۵ مشخص شود. میزبان مرحله آخر لیگ برتر تیم ملی حفاری است و در شهر اهواز و در شرایطی که ریزگردها مهمان این شهر هستند، پذیرای پنج تیم دیگر است. این موضوع که تیم قهرمان هنوز مشخص نیست و همه چیز به هفته پایانی کشیده شد احتمالا باعث می شود شاهد رقابت جذابی باشیم. البته فینال لیگ برتر جدا از اینکه چهره قهرمان را مشخص می‌کند، حکم رکوردگیری هم برای ملی پوشان دارد که روی حضور آنها در مرحله بعدی اردوی تیم ملی تاثیرگذار است.

نزدیک بودن فاصله امتیازی تیم های ذوب آهن، ملی حفاری، مناطق نفت خیز جنوب و رعد پدافند هوایی باعث شده در فینال لیگ برتر جای هیچ گونه اشتباهی برای تیم ها باقی نماند. از این رو تیم ذوب آهن که مشخص است عزم خود را برای تکرار قهرمانی جزم کرده، قرار است از تمام پتانسیل خود در این مسابقه بهره بگیرد. به طوری که آنها بهداد سلیمی را برای هفته پایانی لیگ به خدمت گرفتند. کیانوش رستمی هم که می‌خواهد ناکامی خود در هفته چهارم لیگ و امتیازی که برای ذوب آهن از دست رفت را جبران کند، در فینال حاضر خواهد بود. سهراب مرادی دیگر چهره شاخصی است که برای اصفهانی‌ها وزنه می‌زند.

در آن سوی میدان تیم اهوازی ملی حفاری قرار دارد که با استفاده از نیروهای بومی و چهره هایی چون وحید خدادادی، یاسین باقری، سجاد بهروزی، رسول تقیان، علیرضا دهقان و همایون تیموری با فاصله بسیار کمی در تعقیب ذوب آهن است.

مناطق نفت خیز جنوب هم با استفاده از نفراتی مانند ایوب موسوی، محسن بهرام زاده، رامین ربیعی و علیرضا کاظمی نژاد نسبت به قهرمانی لیگ برتر ناامید نیست. اکنون باید دید جام قهرمانی مانند سال ۹۴ به اصفهان می رود یا اهوازی ها می توانند آن را در خانه نگه دارند و آیا نوار قهرمانی های ذوب آهن را پاره می کنند یا خیر.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.