امیری: تمرکزم روی پرسپولیس است؛ وارد حاشیه نمی شوم

تاریخ: 1395/10/27
زمان: 03: 04
نوع: خبر
بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس گفت: تمام تمرکز ما روی بازی‌هایی است که پیش رو داریم و من و بچه‌ها به چیزی غیر از این موضوع فکر نمی‌کنیم.

به گزارش روزنامه گل،  وحید امیری در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در شرایط حساس و پرفشاری از لیگ قرار گرفته‌ایم و تمام تلاش و تمرکز ما روی این مساله است که با حداکثر کارایی خودمان بتوانیم کم نقص‌ترین بازی‌ها را انجام بدهیم و حداکثر امتیازات را کسب کنیم. اگر بخواهیم به هدفی که داریم برسیم و خواسته هواداران را بر آورده کنیم، نمی‌تواند غیر از این باشد.
وی درباره انتشار بعضی اظهارنظرها از سوی خود ادامه داد: فکر می‌کنم همه نسبت به من شناخت لازم را دارند. چه در تیم ملی باشم چه در پرسپولیس چون می‌خواهم تمام تمرکز خودم را روی کارم بگذارم، اصلا فرصتی نمی‌ماند که بخواهم به سایر مسائل بپردازم. خیلی هم اهل مصاحبه نیستم و بعضی اوقات پیش می‌آید که یک چیزی‌هایی از قول من منتشر می‌کنند ولی کسی که من را بشناسد می‌داند اصلا وارد خیلی بحث‌ها نمی‌شوم. مردم از ما می‌خواهند بهترین فوتبالی که می‌توانیم را انجام بدهیم و برای این منظور باید تمام انرژی خودمان را روی این مساله بگذاریم.
امیری درباره بازی آینده سرخپوشان خاطرنشان کرد: نیازی به گفتن نیست. بازی سنگینی و حساسی در پیش داریم. در مقطعی از لیگ هستیم که بازی‌ها هم فشرده است ولی ما نمی‌توانیم به کمتر از سه امتیاز فکر کنیم و قطعا با این هدف در همه بازی‌ها از جمله در دیدار با فولاد حاضر خواهیم شد.
هافبک – مهاجم ملی‌پوش سرخپوشان تصریح کرد: به طور قطع در این شرایط سخت تکیه ما به هواداران است که به ما انرژی می‌دهند. آنها انگیزه‌ای می‌دهند که در شرایط سخت کم نیاوریم و بیشتر تلاش کنیم. شک ندارم که در بازی این هفته هم، از حمایت آنها برخوردار خواهیم بود و در اهواز هم ما را تنها نمی‌گذارند.بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.