b_Newsچند هفته زودتر قهرمان لیگ می‌شویم

پروین: پرسپولیس بازی به بازی بهتر می‌شود

b_News به داد استقلال اهواز برسند تا خودش را سر زمین برساند!
تاریخ: 1395/12/06
زمان: 15: 22
نوع: خبر
علی پروین معتقد است پرسپولیس شروع خوبی در بازی‌های آسیایی داشته و می‌تواند در دیدار آینده‌اش برابر الشارجه بازی بهتر و روان‌تری انجام دهد.

سیداحسان هاشمی / علی پروین معتقد است که پرسپولیس شروع خوبی در بازی‌های آسیایی داشته و حتی می‌تواند در دیدار آینده‌اش برابر الشارجه امارات بازی بهتر و روان‌تری انجام دهد.
سلطان سرخ‌ها که باتوجه به در پیش بودن شب عید سرش حسابی شلوغ است، امیدوار است که به وضعیت استقلال اهواز رسیدگی شود تا آبروی فوتبال کشورمان به‌خاطر بی‌پولی و نداشتن بلیت هواپیما نرود.


بازی پرسپولیس- الهلال را چطور دیدید؟
من قبل از بازی هم گفتم که پرسپولیس بباز نیست و تیم خوبیه. هرچند که الهلال هم تیم خیلی خوبی بود و همه حتی قبل از بازی هم اینو می‌دونستیم ولی با همه این حرف‌ها به نظر من پرسپولیس خیلی بهتر بود.


یعنی به نظرتان پرسپولیس خوب بازی کرد؟
بد نبود... به هر حال اولین بازی بود... پرسپولیس توی بازی‌های لیگ بهتر بازی می‌کنه و روان‌تره... ولی با تمام این حرف‌ها من فکر می‌کنم که پرسپولیس توی همین بازی‌های بعدی و جلوی تیم اماراتی بهتر و روان‌تر بازی می‌کنه.


الهلال چی؟
الهلال هم مثل پرسپولیس تیم قدیمی و خوبیه. الهلال هم خیلی تیم گردن کلفتیه و شک نکنین که بهتر و قوی‌تر می‌شه.


بازی استقلال را چطور دیدید؟
به نظر من استقلال هم بد بازی نکرد و کاش می‌تونست امتیاز بگیره. حیف شد... استقلال دقیقه آخر بازی گل خورد و همین کار رو خراب کرد. ان‌شاءا... که استقلال هم توی بازی‌های بعدی بتونه امتیاز بگیره و یه کاری بکنه.


بازی استقلال اهواز را در رقابت‌های آسیایی چطور دیدید؟
استقلال اهواز برد خیلی خوبی آورد. همین که با روحیه کارش رو شروع کرد و برد براشون خیلی خوب شه. ان‌شاءا... که بازم این‌جوری بازی کنن و امتیاز بگیرن. البته وقتی خبرهای تیم استقلال اهواز رو شنیدم خیلی دلم سوخت. این بیچاره‌ها می‌گفتن که حتی پول هواپیما هم نداشتن. ای‌کاش مسوولان یه کمکی به این تیم بکنن تا بتونه بازی‌های خوبی رو انجام بده و آبروی فوتبال کشورمون رو حفظ کنه. شک نکن اگه تیم‌های ما دردسرهای این‌جوری نداشته باشن، اوضاعشون خیلی بهتر می‌شه. این خیلی بده که اینا به‌خاطر بی‌پولی نتونن خودشون رو سر زمین برسونن و دنبال وسیله باشن!


خیلی‌ها معتقدند که پرسپولیس نیمکت‌ خوبی ندارد.
والا ما هم همین رو گفتیم و از برانکو خواستیم که حواسش به نیمکت باشه ولی من فقط در حد حرف می‌تونم کاری انجام بدم و همه می‌دونن که خود برانکو باید تصمیم نهایی رو بگیره. من دلم شور نیمکت رو می‌زد و ان‌شاءا... که خدا به خیر کنه.


پرسپولیس همچنان شانس اول قهرمانی است.
من از همون اول فصل گفتم که پرسپولیس قهرمان لیگ می‌شه و خدا رو شکر که الان هم پرسپولیس شرایط خوبی داره و بالای جدوله. اگه بچه‌ها با همین فرمون برن جلو، پرسپولیس دو، سه هفته قبل از پایان بازی‌های لیگ می‌تونه قهرمان بشه. اگه این اتفاق بیفته، اون وقت پرسپولیس با خیال راحت می‌چسبه به بازی‌های آسیایی.


بالاخره آقای تاج به حرف شما گوش کرد؟ برانکو و کی‌روش آشتی کردند؟
والا اینا یه صحبت‌هایی کردن که فکر کنم داستانشون حل شده. من از همون اول گفتم که هر دو تاشون حق دارن. از یه طرف برانکو دلش شور بازیکنانش رو می‌زنه و نمی‌خواد اونا رو الکی به تیم‌ملی بده و از طرف دیگه کی‌روش هم بازیکنانش رو می‌خواد و دلش شور تیم‌ملی و آبروش رو می‌زنه. بی‌جهت هم نمی‌گه... اگه تیم‌ملی خراب کنه، هم رفتن به جام‌جهانی خیلی سخت می‌شه و هم اینکه همه یقه کی‌روش رو می‌گیرن. آقای تاج هم تلاش می‌کنه که این داستان‌ها حل بشه و ان‌شاءا... که این دو تا آشتی کنن تا خیال همه راحت بشه.


(خنده) به استادیوم می‌روید؟
(خنده)... گیر دادی‌ها... دیگه شب عید نزدیکه و هزار جور کار و بار داریم.