b_Newsپرسپولیس بهتر و پرقدرت‌تر می‌شود

مهاجرانی: دود اختلاف‌های برانکو و کی‌روش به چشم فوتبال می‌رود

تاریخ: 1395/12/07
زمان: 15: 51
نوع: خبر
حضور حشمت مهاجرانی در اردوی نمایندگان فوتبال کشورمان در امارات باعث شد تا روحیه تیم‌های ایرانی بالاتر برود.

سیداحسان هاشمی / حضور حشمت مهاجرانی در اردوی نمایندگان فوتبال کشورمان در امارات باعث شد تا روحیه تیم‌های ایرانی بالاتر بود و حتی موج خوبی میان ایرانیان حاضر در امارات برای حمایت از نمایندگان کشورمان به‌وجود آید.
مهاجرانی که در دیدار و گفت‌وگو با پرسپولیسی‌ها برایشان آرزوی موفقیت کرده بود، امیدوار است که ضمن برگزاری یک بازی خوب، پرسپولیس بتواند الوحده را شکست دهد: «این درست که در امارات زندگی می‌کنم ولی همیشه حامی تیم‌های کشورم بوده‌ام.»

 

حضورتان در اردوی پرسپولیس باعث شد تا سرخ‌ها حسابی روحیه بگیرند.
پرسپولیس نماینده فوتبال ایران در رقابت‌های آسیاست و این وظیفه همه ماست که همراه این تیم باشیم اگر کاری از دست‌مان برمی‌آید، انجام دهیم.
پرسپولیس تا اینجای کار در بازی‌های لیگ خوب بوده و امیدوارم که در بازی‌های آسیایی هم پرسپولیس بتواند از آبرو و اعتبار فوتبال کشورمان دفاع کند.

 

وضعیت سرخ‌ها را چطور دیدید، با برانکو صحبت کردید؟
پرسپولیس از لحاظ شرایط روحی و روانی خوب بود و من فکر می‌کنم که پرسپولیسی‌ها بتوانند با توجه به بازی قبل در برابر حریف عربستانی در این دیدار سه امتیاز را کسب کنند. جدا از اینها پرسپولیسی‌ها در کشورهای حاشیه خلیج فارس طرفداران زیادی دارند و من مطمئنم که در روز بازی ایرانی‌های حاضر در امارات پرسپولیس را تشویق می‌کنند و حامی این تیم هستند. در دیداری که با برانکو و پرسپولیسی‌ها داشته با آنها در مورد بازی صحبت کردیم و گپ زدیم. برانکو و بازیکنان پرسپولیس نسبت به من خیلی لطف داشتند و جا دارد که از همه آنها تشکر و برای‌شان آرزوی موفقیت کنم.

 

بازی قبلی پرسپولیس را دیدید؟
بازی را دیدم و فکر می‌کنم که الهلال هم در مقابل پرسپولیس آن تیم همیشگی نبود. به نظر من پرسپولیس حتی می‌توانست حریف عربستانی را شکست دهد و امیدوارم که در بازی‌های آینده با توجه به هماهنگی بیشتری که میان بچه‌ها ایجاد می‌شود، بچه‌ها شرایط حضور در این رقابت‌ها را درک کنند و راحت‌تر بازی کنند. البته پرسپولیس باید خودش را برای بازی‌های آسیایی تجهیز می‌‌کرد و امیدوارم که برانکو به این موضوع پرداخته باشد.

 

استقلال را چطور می‌بینید؟
استقلال در اولین بازی خود شکست خورد و همین کار را برای آبی‌ها تا حدودی سخت می‌کند. من معتقدم که استقلال نسبت به قبل شرایط بهتری دارد و همانطور که دیدید مقابل پرسپولیس و السد خوب بازی کرد و چند برد پیاپی آورد. من فکر می‌کنم که منصوریان و استقلال پتانسیل خوبی دارند و امیدوارم که در ادامه کار استقلال بهتر و پرقدرت‌تری را ببینیم.

 

استقلال خوزستان هم برد خوبی را به‌دست آورد.
وقتی خبرهای مربوط به این تیم را شنیدم خیلی ناراحت شدم... این خیلی ناراحت‌کننده‌ است که یک تیم در بازی‌های آسیایی نتواند خرج سفر و بلیت هواپیمایش را بپردازد. این برای فوتبال ما نگران‌کننده است و البته باید به غیرت بچه‌های این تیم احسنت گفت.

 

در مورد ذوب آهن هم صحبت می‌کنید؟
ذوب آهن هم یکی از نمایندگان فوتبال ما در آسیاست که باید از این تیم هم به‌خوبی حمایت شود. ذوب‌آهن در لیگ خوب بوده و من امیدوارم که با توجه به حساسیت‌ بازی‌ها بین تیم‌های ایرانی و عربستانی، ذوب‌آهن بتواند با یک برد خوب دل مردم را شاد کند.

 

درخصوص اختلاف‌های برانکو و کی‌روش چه نظری دارید؟
این بدیهی است که این اختلاف‌ها و این درگیری‌ها به نفع فوتبال ما نیست. پرسپولیس تیم پرطرفدار و مطرح کشورمان است و تیم‌ملی هم آبروی ایران است. این خوب نیست که پرسپولیس و تیم‌ملی از این اختلاف‌ها ضربه بخورند و دچار چنین چالش‌هایی شوند. من قبلا هم در مصاحبه با شما گفتم که مسوولان فدراسیون باید دخالت کنند و این ماجرا را تمام کنند.

 

در همان مقطع شنیدیم که از شما خواسته‌اند تا در این مورد با فدراسیون همکاری کنید.
خیلی‌ها در این مورد حرف زدند و این لطف را به من داشتند ولی هیچ‌کس از سوی فدراسیون به طور رسمی با من تماس نگرفت و صحبتی نکرد. به هر حال من مثل همیشه در خدمت تیم ملی هستم و هر کاری از دستم بربیاید برای ایران و فوتبال کشورم انجام می‌دهم.

 

برای دیدن بازی پرسپولیس به استادیوم می‌روید؟
بله... من همیشه حامی تیم‌های کشورم بوده‌ام.

 

اما شما در امارات زندگی می‌کنید و سابقه خیلی خوبی هم در فوتبال این کشور دارید. فکر نمی‌کنید حساسیت‌هایی به‌وجود بیاید؟
در دنیای حرفه‌ای نباید چنین چیزهایی وجود داشته باشد ولی فارق از این صحبت‌ها،‌ من همیشه عرق و تعصب خاصی به کشورم دارم و بدون شک دوست دارم که یک بازی خوب را در ورزشگاه ببینم. حتما طرفدار تیم کشورم هستم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.