b_Newsاستعلام «گل» از باشگاه تراکتور و سپاهان

هیچ‌کدام حقیقی را نمی‌خواستند!

تاریخ: 1395/12/07
زمان: 00: 52
نوع: خبر
علیرضا حقیقی پس از مدت‌ها سکوتش را شکست و با سایت ورزش سه مصاحبه‌ای مفصل انجام داد.

به گزارش سايت روزنامه گل؛ علیرضا حقیقی پس از مدت‌ها سکوتش را شکست و با سایت ورزش سه مصاحبه‌ای مفصل انجام داد. جدا از صحبت‌های که حقیقی درباره خودش و آینده‌اش مطرح کرده بود، او درباره پیشنهادهایی که از باشگاه‌های ایرانی داشت، عنوان کرده که از سه باشگاه سپاهان، تراکتور و نفت تهران پیشنهاد داشته اما به‌خاطر پرسپولیس و علاقه‌اش به ادامه کار در اروپا به این پیشنهادات جواب رد داد. 
برای آگاهی از کم و کیف این پیشنهادات به علیرضا حقیقی، گلر ایران در جام‌جهانی گذشته با سیامک قلیچ‌خانی مدیر رسانه‌ای تراکتور تماس گرفتیم و او در واکنش به پیشنهاد تراکتوری‌ها به علیرضا حقیقی آن هم در شرایطی که محمدرضا اخباری گلر اول این تیم است، گفت: «در طول فصل نقل‌وانتقالات سرمربی تیم چندین بار مصاحبه کرد و گفت که به گلر احتیاج نداریم. پیشنهادی از سوی تراکتور به علیرضا حقیقی نداشتیم چرا که جدا از محمدرضا اخباری گلر سابق استقلال، گروسیان و همچنین محمدامین بهرامی دروازه‌بان تیم‌ملی جوانان را در اختیار داریم.»
مدیررسانه‌ای تراکتور در ادامه افزود: «قلعه‌نویی حتی به خاطر محمدرضا اخباری از باشگاه خواست تا مربی گلرهای پرتغالی تراکتور حفظ شود.»
این پاسخ مدیررسانه‌ای تراکتورسازی این شائبه را به‌وجود می‌آورد که شاید واسطه‌ها به اسم تراکتور خواسته‌اند با علیرضا حقیقی قرارداد ببندند. یکی از مسوولان سپاهان هم پیشنهاد حقیقی را رد می‌کند و پاسخی شبیه به پاسخ مدیررسانه‌ای تراکتور به استعلام روزنامه گل می‌دهد: «تا جایی که من می‌دانم آقاعبدا... اسمی از علیرضا حقیقی در نقل و انتقالات پیش ما نیاورد. اگر خاطرتان باشد آقا عبدا... به برزیل رفت و گلر برزیلی را جذب کرد و در طول فصل نقل و انتقالات هم درباره حقیقی صحبتی با ما نکرد.»
این مقام مسوول همچنین از حقیقی به عنوان گلر ملی‌پوش تعریف کرد و گفت: «انتخاب بازیکنان سلیقه‌ای است و اینکه ما علیرضا را نخواستیم دلیلی نمی‌شود که او دروازه‌بان بی‌کیفیتی باشد.»
با مسوولان نفت هم تماس گرفتیم اما به‌دلیل اعتراض بازیکنان و اتفاقات چند روز اخیر در این باشگاه ترجیح دادند درباره این موضوع صحبت نکنند. 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.