b_Newsهنوز اتفاقی رخ نداده و حرف زدن زود است اما...

پورموسوی: امیدوارم در مراحل بالاتر به پرسپولیس بخوریم

b_News منتظر عملی شدن قول بعد از برگشت هستیم تا خستگی از تن بچه‌ها در بیاید
تاریخ: 1395/12/07
زمان: 12: 59
نوع: خبر
سرمربی استقلال خوزستان امیدوار است که شرایط تیمش در آسیا تداوم داشته باشد و مقابل الجزیره هم به یک برد ارزشمند دست پیدا کنند.

سیدیاسر رضوی / سرمربی استقلال خوزستان امیدوار است که شرایط تیمش در آسیا تداوم داشته باشد و مقابل الجزیره هم به یک برد ارزشمند دست پیدا کنند. با این حال شرایط تیم او در آسیا به نحوی است که در صورت صعود، با تیم‌هایی در مرحله بعد مواجه خواهد شد که شاید یکی از آنها پرسپولیس باشد. سیدسیروس پورموسوی هرچند صحبت در مورد این مساله را زود می‌داند اما امیدوار است چنین اتفاقی رخ نداده و رویارویی نمایندگان ایرانی با یکدیگر در مراحل نهایی لیگ قهرمانان آسیا رخ دهد.


بازی دوم استقلال خوزستان در آسیا مقابل الجزیره را چطور می‌بینید؟
الجزیره تیم خوب و قدرتمندی است و اصلا نباید بازی آنها مقابل لخویا را ملاک قرار بدهیم. این بازی برای ما بسیار مهم است تا بتوانیم با قدرت برای بازی‌های بعدی برنامه‌ریزی داشته باشیم و بتوانیم شروع خوب‌مان در آسیا را تداوم ببخشیم. بازی با الفتح برای ما تمام شده و طی این مدت تمام تمرکزمان روی بازی با الجزیره و بعد لخویاست که امیدوارم روزهای خوبی همچنان در آسیا داشته باشیم.


حضور شما در ورزشگاه سلطان قابوس و تماشای بازی پرسپولیس از نزدیک این شائبه را به وجود آورد که احتمال می‌دهید با این تیم در مرحله بعد همگروه شوید. این موضوع را چطور می‌بینید؟
ما از پرسپولیس کاملا آشنایی داریم و تنها برای حمایت نماینده کشورمان به ورزشگاه رفته بودیم تا لطف آنها را که برای تشویق استقلال خوزستان به ورزشگاه آمده بودند، جبران کنیم. با این حال هنوز یک بازی انجام دادیم و قضاوت در این مورد درست نیست. با این حال امیدوارم در صورت کسب نتایج درخور در این مرحله چنین اتفاقی نیفتد چون حیف است دو تیم ایرانی در این مقطع به هم بخورند و یکی از آنها حذف شود. باید قدم به قدم جلو برویم و در صورت صعود که خواسته قلبی همه ارکان باشگاه است، دوست داریم حداقل در مراحل پایانی به یک تیم ایرانی برخورد کنیم تا هم سهمیه کشورمان در آسیا حفظ شده و هم فوتبال ایران بیش از پیش به چشم بیاید. واقعا اگر در این مرحله دو تیم ایرانی به هم بخورند خوب نیست هرچند که تمام تمرکزمان بازی با الجزیره و سپس با لخویاست.


در مورد وضعیت قول و قرارها برای حمایت از استقلال خوزستان بگویید که تا چه حد عملی شده است؟
امیدوارم حرف‌های دوستانی که صحبت کردند عملی شود و بتوانیم با قدرت کار را پیش ببریم و تیم از نظر روحی و روانی در سطح خوبی قرار بگیرد. ان‌شاءا... قول‌ها عملی شود و بعد از برگشتن از امارات حسابی خستگی از تن بچه‌ها که طی این چند هفته فشار زیادی را تحمل کردند در بیاید و فکرهای درگیر آنها راحت شود. استاندار کاملا پیگیر ماجراست تا هرچه سریع‌تر کارها با قدرت پیش رفته و بچه‌های تیم با قدرت لیگ و آسیا را دنبال کنند و امیدوارم دیگر دوستان هم ایشان را همراهی کنند.