b_Newsدر مورد گولچ ما به شکایت کرده ایم که تمرینات را ترک کرده است

طاهری: اگر طارمی فسخ نکرده بود که ITC نمی توانستیم بگیریم

تاریخ: 1395/12/07
زمان: 13: 00
نوع: خبر
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: اگر طارمی قراردادش را فسخ نکرده بود که مجوز او برای قرارداد با پرسپولیس صادر نمی شد.

به گزارش سایت روزنامه گل، علی اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولس درخصوص پرونده های شکایتی از این تیم در فیفا گفت: همان طور که بارها در این زمینه  صحبت کرده‌ام شکایت‌ها همیشه وجود دارد. بازیکنانی که از تیم جدا می‌شوند بعدا برای دریافت مطالباتشان شکایت می‌کنند. نیلسون یا برخی از بازیکنان دیگر اصلا به دوره مدیریت ما مربوط نمی‌شود، اما ما تلاش می‌کنیم تا این پرونده‌ها را هم پیگیری و ببندیم.
طاهری در پاسخ به این سوال که آیا گولتس از باشگاه پرسپولیس شکایت کرده است یا خیر، گفت‌:در مورد این بازیکن ما به فیفا و کمیته‌ انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کردیم و مدعی شدیم که او تمرینات تیم را رها کرده است و به کشورش بازگشته است.
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که موضوع شکایت باشگاه ریز اسپور از مهدی طارمی چیست، اظهار کرد:این باشگاه مدعی مساله‌ای شده است  و بر اساس آن لایحه‌ای را تنظیم کرده و به وکیل طارمی داده و یک نسخه هم برای باشگاه فرستاده است. کمیته‌ حقوقی ما و همین طور وکیل مهدی طارمی پیگیر این موضوع هستند. اگر قراردادش را فسخ نکرده بود که ما نمی‌توانستیم ITC بگیریم. باشگاه ریز اسپور ادعای دیگری را مطرح کرده است که باید کمیته‌ حقوقی باشگاه در مورد این مساله اظهار نظر کند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.