b_Newsاوت کردن کیانوش کار را سخت کرده بود

جباری: هرکس جای بهداد بود، روی تخته نمی رفت

تاریخ: 1395/12/07
زمان: 14: 00
نوع: گفتگو
علی جباری سرمربی تیم وزنه‌برداری ذوب آهن درباره هفتمی بهداد سلیمی در لیگ گفت که هرکس جای بهداد بود، روی تخته نمی رفت.

علی جباری سرمربی تیم وزنه‌برداری ذوب آهن، گفت:رقابت در هفته پایانی بسیار حساس و میلی‌متری بود و خوشبختانه با وزنه‌هایی که بچه‌ها ثبت کردند امتیازات لازم را برای قهرمانی به دست آوردیم.با توجه به اوت کردن کیانوش رستمی در هفته چهارم کار ما برای قهرمانی سخت شد، اما رستمی در هفته پایانی با وزنه‌های خوبی که ثبت کرد آن نتیجه را جبران کرد و برای سومین دوره عنوان قهرمانی را به دست آوردیم.

او درباره عملکرد بهداد سلیمی و کسب عنوان هفتمی توسط قهرمان المپیک،‌ گفت: سلیمی با وجود مصدومیتی که داشت غیرت به خرج داد و برای قهرمانی تیم وزنه زد؛ شاید هر وزنه‌بردار دیگری بود برای حرکت دو ضرب روی تخته نمی‌آمد، اما او غیرت کرد و وزنه زد تا قهرمانی ذوب آهن مسجل شود. با توجه به مصدومیتی که بهداد داشت ریسک نکردیم و وزنه‌ای سبک را انتخاب کردیم که در جدول امتیازات باقی بماند. اگر بهداد وزنه نمی‌زد شاید سرنوشت قهرمانی تغییر می‌کرد چون فاصله ما با تیم دوم خیلی کم بود.

جباری افزود: روی هم رفته سطح مسابقات فینال خیلی بالا بود و در این سال‌ها چنین رقابت حساس و نزدیکی را ندیده بودم. تا لحظات آخر جایگاه تیم‌های برتر تغییر می‌کرد و شاهد جابه‌جایی‌های زیادی بودیم. تیم ملی حفاری که تا هفته قبل دوم بود در نهایت چهارم شد و همانطور که پیش‌بینی کرده بودم رعد پدافند با نفرات خوبی که جذب کرده بود به حریف اصلی ما تبدیل شد و در نهایت عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد.