b_Newsهمان بازیکنی که باید اخراج می شد به ما گل زد

بادامکی: حرف و حدیث‌ها در مورد شربتی خنده‌دار و بی‌اهمیت است

تاریخ: 1395/12/08
زمان: 11: 46
نوع: خبر
کاپیتان تیم سیاه‌جامگان حرف و حدیث‌هایی که در مورد عملکرد رضا شربتی مدافع تیم‌شان مقابل تراکتورسازی به وجود آمده را خنده‌دار می‌داند.

به گزارش سایت گل، حسین بادامکی کاپیتان تیم سیاه‌جامگان حرف و حدیث‌هایی که در مورد عملکرد رضا شربتی مدافع تیم‌شان مقابل تراکتورسازی به وجود آمده را خنده‌دار می‌داند چرا که به اعتقاد او همه می‌دانند شربتی بازیکن بسیار خوب و زحمتکشی است و با تمام وجودش برای موفقیت سیاه‌جامگان تلاش می‌کند و بهتر است چنین مسایلی عنوان نشود.

 

مقابل تراکتورسازی شکست خوردید. بازی چطور بود؟
بازی خوبی بود و ما خوب کار کردیم اما در دقایقی که خیلی مهم است و کادرفنی هم گوشزد کرده بودند گل خوردیم. یعنی در دقایق پایانی نیمه دوم که گل خوردیم و باختیم. روی صحنه گل دوم ما 10 نفره بودیم و متاسفانه بینی بازیکن ما با ضربه آرنج بازیکن حریف شکسته بود و منتظر بودیم که ببینیم بازیکن ما می‌تواند به بازی ادامه بدهد یا نه که حریف ضربه کرنر را زد و همان بازیکنی که باید اخراج می‌شد به ما گل زد.

 

تراکتورسازی در این دیدار چطور بود؟
بالاخره تراکتورسازی با آن همه بازیکن، مهره و امکانات تیم خوبی است چون تیم دوم جدول است و فینالیست جام حذفی هم شده است. اما مقابل ما موقعیت چندانی نداشت و فقط روی ضربه ایستگاهی و اوت دستی کار می‌کردند و موقعیت آنچنانی نداشتند. ما فرصت‌های خوبی در بازی با تراکتورسازی داشتیم و اگر باهوش‌تر بودیم می‌توانستیم با امتیاز از زمین خارج شویم.

 

در مورد عملکرد رضا شربتی در صحنه گل دوم تراکتورسازی که فقط ایستاد و وارد شدن توپ به دروازه شما را نگاه کرد چه نظری داری؟
این‌ حرف‌ها اصلا خنده‌دار است و نباید به آن پرداخته شود. چون آن‌قدر بی‌اهمیت است که نباید در موردش صحبت کنیم. خودمان می‌دانیم که رضا شربتی چقدر بازیکن خوب و زحمتکشی است و با تمام وجودش برای موفقیت تیم کار می‌کند و راجع به این قضیه نمی‌خواهیم صحبت کنیم.

 

اما آن صحنه حرف و حدیث‌های زیادی را به وجود آورده است؟
حرف و حدیث‌ که همیشه هست و اگر بخواهیم صحبت کنیم کل وقت‌مان را باید روی آن بگذاریم.

 

 

 

سیاه‌جامگان در لیگ برتر می‌ماند؟
کارمان سخت شده اما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم و تا روز آخر مبارزه می‌کنیم تا بتوانیم خودمان را در لیگ برتر حفظ کنیم.

 

باشگاه حمایت لازم را از تیم دارد؟
طبق صحبتی که داشتیم قرار است تا سه‌شنبه پرداختی داشته باشند و ان‌شاءا... این اتفاق بیفتد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.