b_Newsبرانکو عذرخواهی کند یک بدعت غلطی را پایه‌گذاری می‌کند

ذوالفقارنسب: این‌ها بهانه است، کی‌روش دنبال اخراج است

b_News کی‌روش با این همه رفتار ناشایست از چه کسی عذرخواهی کرده؟
تاریخ: 1395/12/08
زمان: 11: 12
نوع: خبر
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به هیچ‌وجه با عذرخواهی برانکو از کی‌روش موافق نیست .

به گزارش سایت گل، بیژن ذوالفقارنسب پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به هیچ‌وجه با عذرخواهی برانکو از کی‌روش موافق نیست چون از نظر او سرمربی پرسپولیس کاری نکرده که بخواهد عذرخواهی کند. ضمن اینکه زیبنده یک مربی هم نیست که اصرار داشته باشد همکارش از او عذرخواهی کند.

 

کی‌روش گویا نمی‌خواهد بازیکنان پرسپولیس را به تیم‌ملی دعوت کند. در این رابطه چه صحبتی دارید؟
فکر می‌کنم ایشان اشتباه می‌کند و اصلا حرکت درستی نیست. حتما حساب کرده که اگر بازیکنان پرسپولیس را دعوت نمی‌کند فردا که در تهران بازی دارد چکار می‌کند. به هر حال پاسخگوی تماشاگران پرسپولیس ایشان است یا فدراسیون فوتبال؟ مسلما ایشان حتما می‌تواند جوابگوی 80هزار تماشاگر پرسپولیس باشد. اما فکر نکنم اصلا بتوانند بازی را برگزار کنند چون وقتی 80هزار نفر معترض باشند نمی‌شود کاری کرد. اما من از زاویه دیگری به موضوع نگاه می‌کنم و کی‌روش اهداف دیگری از این تصمیم‌گیری‌ها دارد.

 

چه اهدافی؟
ایشان قصد دارد فدراسیون فوتبال او را اخراج کند و این کارها همه‌اش بهانه است. معنی تمام رفتارها و کارهایی که کی‌روش می‌کند یعنی اینکه دنبال اخراج است.

 

کی‌روش اعلام کرده راه بازگشت ملی‌پوشان پرسپولیس به تیم‌ملی عذرخواهی رسمی برانکو است. نظر شما در این رابطه چیست؟
وقتی یک «اگر» می‌گذارد یعنی چی؟ چرا برانکو باید عذرخواهی کند؟ ایشان باید وظیفه‌اش را انجام بدهد و وظیفه‌اش این است که تیم‌ملی ایران را به بهترین نحو برای مسابقات آماده و هدایت کند.

 

کی‌روش با برانکو مشکل دارد، چرا بازیکنان پرسپولیس باید تاوان بدهند؟
نکته همین است. او می‌خواهد هم بازیکنان را علیه مربی پرسپولیس تحریک کند و هم اینکه حرفش اصلا اجرایی نیست.

 

یعنی برانکو عذرخواهی نمی‌کند؟
نباید بکند. مگر کی‌روش با این همه رفتار ناشایستی که داشته تا حالا از چه کسی عذرخواهی کرده؟ من مدافع هیچ‌کسی نیستم اما برانکو کاری نکرده که عذرخواهی بکند.

 

اگر برانکو به خاطر بازیکنانش از خودش بگذرد و عذرخواهی کند بزرگ‌تر و محبوب‌تر نمی‌شود؟
نه، برانکو اگر این کار را بکند یک بدعت غلطی را پایه‌گذاری می‌کند و به هیچ‌وجه نباید چنین کاری بکند. برانکو تازه صحبت کرده و آرزوی موفقیت برای تیم ملی کرده است. بنده خدا برانکو تحت فشار است و هم باشگاه و هم فدراسیون به او می‌گوید و او هم مصاحبه کرده است و زیبنده یک مربی نیست که اصرار داشته باشد یک همکارش از او عذرخواهی کند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.