b_Newsپس از پنجمی عابدینی در جام جهانی لهستان

فخری: این پسر فوق العاده است !

تاریخ: 1395/12/08
زمان: 11: 10
نوع: خبر
پیمان فخری سرمربی تیم سابر کشورمان پس از حضور مجتبی عابدینی در جمع 4 نفر برتر رنکینگ جهان گفت که این جاگیاه بی نظیر است.

پیمان فخری سرمربی تیم سابر کشورمان در خصوص عملکرد مجتبی عابدینی در مسابقات جهانی لهستان گفت:این پسر لایق بهترین‌هاست و در جام جهانی لهستان غوغا کرد و فوق‌العاده بود. او حتی در مبارزه با ژیلاگی برابر پیش آمد اما متاسفانه در پایان کم آورد.

وی در ادامه افزود:عابدینی به لحاظ بدنی خسته است و متاسفانه آسیب دیدگی‌های زیادی داشته و استراحت هم به اندازه کافی نداشت. ما بعد از جام جهانی ایتالیا دو هفته وقت داشتیم، به علاوه در این بین هفته پایانی مسابقات لیگ در داخل کشور در پیش بود و او باید در لیگ هم بازی می‌کرد و استراحت نداشت.

فخری در خصوص صعود عابدینی به رده چهارم رنکینگ جهان تاکید کرد: این جایگاه استثنایی و بی‌نظیر است. عابدینی فوق‌العاده بود و رده چهارم جهان را به دست آورد. ما شش، هفت سال پیش آرزو می‌کردیم در رنکینگ جهانی زیر 100 دنیا باشیم اما امروز عابدینی در رده چهارم و علی پاکدامن نوزدهم است.

وی در پایان از برنامه های بعدی شان صحبت کرد:خود را برای مسابقات قهرمانی جهان آماده می‌کنیم. البته لازم است یک دوره استراحت به بازیکنان بدهیم تا بتوانند آماده‌تر ظاهر شوند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.