b_Newsمن قبل از نامه فدراسیون قرارداد خودم را با تراکتورسازی امضا کردم اما

عشوری: در این حد شنیدم که من هم نمی توانم بازی کنم

b_News ناراحتم چون نشد لطف هواداران را جبران کنم
تاریخ: 1395/12/08
زمان: 19: 52
نوع: خبر
هافبک تراکتورسازان که با هزار امید به دنبال بهبود روند درمانی اش برای بازگشت به میادین بود هم گویا قربانی محرومیت این تیم در نقل و انتقالات شده است.

سینا عشوری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی روزنامه گل درخصوص شرایط به وجود آمده برای تراکتورسازی که گویا اجازه بازی او را برای قرمزپوشان تبریزی نخواهد داد، گفت: من هم این مساله را شنیدم که نمی توانم بازی کنم. البته قرارداد من قبل از نامه فدراسیون بسته شده اما خودم از شرایط به وجود آمده هیچ اطلاعی ندارم و باید ببینم در ادامه چه اتفاقی خواهد افتاد.
هافبک مصدوم تبریزی ها درباره شرایط تراکتورسازان با این محرومیت در ادامه لیگ گفت: واقعا خیلی سخت است و بزرگ ترین ضربه را این محرومیت به تراکتورسازی زد. با این حال دم غیرت بچه های تیم گرم که با این شرایط کار را پیش بردند و نتایج خوبی در لیگ به دست آوردند و همچنان مدعی هستند.
عشوری با این حال خوشحال نیست چون توانست امسال آن همه حمایت تبریزی ها را که او را دوباره تراکتوری کرد، جبران کند: خدا را شکر مصدومیتم بهتر شده و از اوایل اردیبهشت به تمرینات گروهی اضافه می شوم. با این حال از این اتفاقات خیلی ناراحت هستم چون می خواستم برگردم و لطف و حمایت صورت گرفته را جبران کنم که متاسفانه نشد. آینده ام در این تیم مشخص نیست و به نظر نمی توانم سال بعد کار را جبران کنم و باید ببینم در ادامه وضعیت چه خواهد شد و چه تصمیمی باید بگیرم.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.