b_Newsفدراسیون دنبال اسپانسر

کاراته المپیکی شده اما سالن اختصاصی ندارد!

تاریخ: 1395/12/09
زمان: 09: 21
نوع: خبر
کاراته با وجود اینکه به طور رسمی در المپیک 2020 حضور دارد اما هنوز از نداشتن سالن اختصاصی رنج می برد.

صادق فرجی رییس فدراسیون کاراته می گوید: کاراته به یک رشته المپیکی تبدیل شده و باید به این رشته نگاه المپیکی شود. یکی از نیازهای امروز این رشته داشتن سالن اختصاصی است و امیدوارم مسوولان با نگاه حمایتی به حل شدن این مشکل کمک کنند.

وی ادامه داد: البته رایزنی‌ها و صحبت‌هایی با وزارت ورزش و شهرداری صورت گرفته و فدراسیون به صورت جدی به دنبال حل این مشکل است. امیدوارم در این راه حمایت مسوولان را نیز همراه داشته باشیم تا بتوانیم زودتر به نتیجه برسیم. کاراته لیگ‌های مختلف دارد و متاسفانه این روزها هر هفته از مسابقات را در یک سالن برگزار می‌کنیم.با توجه به اینکه مبلغ 3 میلیارد تومان در دوران سرپرستی قبلی فدراسیون هزینه شد به دنبال تامین منابع برای پرداخت این مبلغ هستیم. البته در کنار این موضوع به طور حتم به دنبال بالا بردن اعتبارات سال آینده نیز خواهیم بود. باید در سال‌های قبل از المپیک در پیکارهای کسب سهمیه حاضر شویم و حضور در این میادین نیز هزینه‌های خاص خودش را خواهد داشت.

فرجی همچنین عنوان داشت: البته باید به این نکته نیز اشاره کنم که فدراسیون برای تامین هزینه‌های پیش رو تنها به اعتبارات وزارت ورزش و یا کمیته ملی المپیک اکتفا نخواهد کرد و در مسیر جذب اسپانسر نیز در حرکت است. به هر صورت امیدوارم شرایط برای اجرای درست و صحیح برنامه‌های پیش‌رو مهیا شود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.