b_Newsرضاییان باید از گذشتگان درس بگیرد

درخشان: ممکن است رامین با یک غفلت برای همیشه تمام شود

تاریخ: 1395/12/10
زمان: 09: 26
نوع: خبر
سرمربی سابق پرسپولیس معتقد است رامین رضاییان اگر می‌خواهد بزرگ شود باید بزرگ هم فکر کند.

به گزارش سایت گل، حمید درخشان سرمربی سابق پرسپولیس معتقد است رامین رضاییان اگر می‌خواهد بزرگ شود باید بزرگ هم فکر کند نه اینکه مدام دنبال حاشیه باشد چون این مساله در تیم بزرگ و پرطرفداری مثل پرسپولیس مانع پیشرفت بازیکن می‌شود و ممکن است رضاییان یک بار غفلت کند و یک اشتباهی بکند که برای همیشه تمام شود.


در مورد درگیری رامین رضاییان و علی علیپور در تمرین پرسپولیس و اخراج آنها توسط برانکو از اردوی امارات چه صحبتی دارید؟
اول اینکه این‌ها بچگی و جوانی کردند. بازیکنانی که در این سطح و در تیم بزرگی مثل پرسپولیس بازی می‌کنند نباید چنین اشتباهاتی را مرتکب شوند و باید دوستانه مساله را رفع می‌کردند و کار به اینجا نمی‌کشید. الان هم بزرگ‌ترهای پرسپولیس مثل خوردبین میانجیگری کنند تا مشکل حل شود و تیم لطمه نخورد و آنها هم قول بدهند که دیگر چنین مسایلی را تکرار نکنند.

 

با توجه به حواشی رضاییان در شروع فصل بروز چنین رفتاری از او بعید نبود؟
نه، ربطی ندارد. یک برخوردی در تمرین بوده و بازیکنان باید بدانند که چارچوب حرفه‌ای و اخلاقی را باید خیلی بیشتر رعایت کنند.

 

گویا سیدجلال و طارمی و دیگر بازیکنان هم برای بخشیده شدن این دو بازیکن پادرمیانی کرده‌اند اما برانکو کوتاه نیامده است. در این رابطه چه نظری دارید؟
ببینید شدت درگیری چقدر بالا بوده که برانکو چنین تصمیمی گرفته است و باید به تصمیم سرمربی تیم احترام بگذاریم.

 

عدم حضور این دو بازیکن مقابل الوحده امارات به تیم لطمه نمی‌زند؟
بستگی دارد که آنها در ترکیب بودند یا نه؟ این برمی‌گردد به تفکر برانکو که آیا می‌خواسته از آنها در این بازی استفاده کند یا نه؟

 

اما رامین رضاییان به بازیکن فیکس تیم تبدیل شده بود.
رامین فیکس بود اما باید بداند وقتی دارد بازیکن بزرگی می‌شود بزرگ هم فکر کند. رامین شاید با یک اتفاق و یک غفلت همه چیز را برای همیشه از دست بدهد. رامین باید به بازیکنانی که این راه را رفته‌اند نگاه کند و از گذشتگان درس بگیرد.

 

فکر می‌کنی ماجرا ختم به خیر می‌شود یا برانکو این بار دیگر نمی‌بخشد؟
آرزو می‌کنم که ختم به خیر شود. رامین باید بداند وقتی که قرار است بازیکن بزرگی شود آستانه تحملش را بالا ببرد و از این اتفاقات بگذرد. چون از رامین خیلی انتظار داریم.

 

چه تصوری از بازی با الوحده امارات دارید؟
بازی متفاوتی نسبت به الهلال است. هر بازی در آسیا یک ویژگی‌های خاصی را دارد. از الوحده شناخت خاصی ندارم اما هیچ تیمی را نباید دست‌کم گرفت. باتوجه به اینکه پرسپولیس بازی اول خودش را مساوی کرده باید این بازی را ببرد. البته بازی سختی مقابل الهلال داشتیم و الهلال تیم خوبی بود و یک امتیاز گرفتیم اما خیلی مهم است که در این بازی سه امتیاز را بگیریم و با آرامش بیشتری برای بازی‌های بعد آماده شویم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.